Dílna a hobby

Nevyhazujte staré a rozbité věci, zalepte a recyklujte je!

Drobné opravy v domácnosti bleskově vyřešíte použitím vteřinového lepidla Loctite Perfect Pen. Rozbité kousky porcelánu nebo skla či popraskané kousky dřeva pomocí něho slepíte snadno, rychle a čistě, což je jeho největší předností. Oproti jiným vteřinovým lepidlům vyniká šikovným balením, díky kterému jsou slepené prsty minulostí!

Znáte to, oženete se a rozbitý porcelánový hrneček je na světě. Urve se vám ramínko na kabelce, a nové brýle se vám taky rozflákali. S vynálezem vteřinového lepidla je v dnešní době vyhození milovaného kousku nemyslitelná věc. Rozbité části k sobě slepíte za několik málo vteřin a v případě, že je plocha lepeného spoje menší než jeden centimetr čtvereční, můžete se na pevnost spoje spolehnout. Vteřinová lepidla jsou tvořena kyanoakrylátem a při styku se vzduchem či vodou okamžitě tuhnou. Práci s takovými lepidly je tedy nutné vykonávat rychle a precizně, abyste zamezili případnému ušpinění materiálu nebo ostatních ploch. Odstranění vytvrzeného vteřinového lepidla už není tak bleskové a nenabízí vždy 100 % výsledky.

loctite

Loctite Perfect Pen přichází s řešením, jak umazání lepeného materiálu či rukou zamezit. Lepidlo je prakticky zabalené v podobě pera, díky čemuž je jeho aplikace přesná a pohodlná. Díky jemně vroubkované ploše na jeho povrchu padne do ruky jako ulitý. Gelová receptura zabraňuje jeho stékání a lepidlo je tím pádem vhodné také na svislé aplikace. Loctite Perfect Pen využijete v domácnosti na menší a rychlé opravy a slepíte pomocí něho většinu materiálů* jako dřevo, kůži, keramiku, karton, papír, gumu, porcelán, kov a plasty. Mimo to neobsahuje škodlivá rozpouštědla a po vyschnutí je transparentní. Odolává větší zátěži a rozhodně by vám v domácnosti neměl chybět.

Jak na to?

  1. Ujistěte se, že jsou obě lepené plochy čisté a odmaštěné.
  2. Vyhněte se přímému kontaktu s lepidlem na lidské kůži.
  3. Otočte uzávěr ve směru hodinových ručiček až na doraz a uzavřete víčkem.
  4. Mírně stlačte obě vroubkované strany pera a aplikujte malé množství vteřinového lepidla na jeden povrch, který chcete slepit.
  5. Lepené plochy po aplikaci lepidla silně přitlačte k sobě na minimálně 1 minutu.
  6. Nechejte nerušeně působit 10 minut, případně po dobu 24 hodin pro dosažení dokonalého výsledku.
  7. Ideální podmínky na lepení jsou při teplotě prostředí (15 – 30 °C) a minimální relativní vlhkosti prostředí 30%.
  8. Po použití očistěte hrot aplikátoru od zbytkového lepidla, uzavřete víčkem a skladujte v původním obalu na suchém místě.

Cena: 149 Kč
Pro více informací navštivte www.loctite-superattak.cz

*Mimo polyethylenu (PE), polypropylenu (PP), čelního skla, polystyrenu a umělých vláken.