Dílna a hobby

Sekundové lepidlo nesmí chybět v žádné domácnosti

Každému se občas přihodí malá nehoda, kterou musí rychle vyřešit a právě tehdy vás může „vteřiňák“ zachránit. Loctite Super Bond jsou vteřinová lepidla, která se hodí na všechny materiály a lepí ve vteřině.

Vteřinová lepidla Loctite Super Bond
Zdroj: Henkel

V létě se zkrátka pořád něco děje a potřebujeme být vždy připraveni na drobné nehody. Může se stát, že píchnete kolo či se Vám propíchne nafukovací matrace do vody, a to zrovna ve chvíli, kdy jste mimo civilizaci.

Nebo se nečekaně utrhne ucho od košíku s věcmi na piknik v parku či zahradě. Taky se může stát, že po postavení stanu objevíte drobnou dírku, kterou by do něj mohlo téci a může se stát spousta dalších nečekaných situací, které se můžou zdát zprvu neřešitelné.

Ideálním řešením je mít u sebe vteřinové lepidlo Loctite Super Bond, které udělá z neřešitelné situace řešitelnou a zachrání Vás. Co se zlomí, propíchne, praskne, utrhne se dá vždy snadno slepit. Díky nové receptuře lepidlo odolává silným otřesům i vodnímu tlaku.

Vteřinová lepidla Loctite Super Bond
Zdroj: Henkel

S praktickým kapesním balením snadno opravíte poškozené a zlomené věci a lepidlo tak poslouží jako první pomoc na cestách, při turistických výpravách, v autě nebo při sportu. Lepidlo je odolné vůči extrémním teplotám, od -50 ℃ do +120 ℃.

Vteřinová lepidla Loctite mají různé aplikátory, různé velikosti balení a tekutou nebo gelovou konzistenci, takže máte z čeho vybírat. Všechny lepidla mají speciální uzávěr, který brání jejich vyschnutí, takže je můžete v klidu odložit a poté použít znova.

Loctite Super Bond lze použít na všechny druhy povrchů, navíc má po zaschnutí průhlednou barvu, takže místo opravy je téměř nepoznatelné. Navíc třeba slepený hrneček můžete opět bez obav mýt v myčce, aniž by se poškodily slepené spoje.

Pří aplikaci na svislé plochy je vhodné použít Loctite Super Bond Power Gel, který má gelovou konzistenci, při aplikaci tak nestéká a nekape. Lepidla jsou bez rozpouštědel a jsou ideální pro materiály, jako je porcelán, kov, guma, kůže, dřevo, plasty (kromě PE/PP) a papír.

Vteřinová lepidla Loctite Super Bond
Zdroj: Henkel

Na „vteřiňáku“ Loctite je naprosto skvělé, že stačí pouze jedna kapka k záchraně vašich věcí, které pak nemusíte vyhazovat a kupovat nové. Šetříte tím přírodu a také vaši peněženku.

Neplýtvejte, používejte Loctite!

Komerční informace; zdroj: Henkel