Dílna a hobby

Jak stále probouzet fantazii dětí? Přeci lepením!

Lepidlo patří mezi základní stavební kameny každého dětského světa fantazie, do kterého patří objevování, barvy, ale i spolupráce a dárečky pro radost. Nesmí proto chybět doma, ve školce a ani ve škole! Které lepidlo ale koupit přesně pro potřeby vaší ratolesti?

Lepící tyčinka Pritt
Zdroj: Henkel

Děti touží objevovat a hrát si od prvních měsíců života, ale ta pravá zábava začíná v předškolním věku, kdy jsou schopné tvořit a vymýšlet. A vy můžete přispět kvalitními potřebami, které využijí doma i ve škole, a které jsou navíc zdravotně nezávadné, a dokonce šetří naši milovanou planetu.

Lepidla i pro nejmenší!

Existují lepidla, která moc dobře znáte, protože s nimi lepili už vaši rodiče a která mají přírodní složení. A pokud by se malá princezna rozhodla přeměnit se na vílu a sem tam se polepit nějakou třpytkou, můžete zůstat v klidu.

Lepící tyčinka Pritt
Lepící tyčinka Pritt | Zdroj: Henkel

Znáte lepicí tyčinku Pritt? Lepidlo nikde samovolně nevytéká, děti nejsou upatlané až za ušima a tyčinka déle vydrží. Patentovaný uzávěr při správném zavření těsní a lepidlo nevysychá. Samozřejmostí je, že neobsahuje rozpouštědla a je určeno právě pro děti. A pokud se nějakému šikulovi do cesty připlete i ubrus, triko nebo džíny, můžete nad tím mávnout rukou. Takové nehody se stávají často a lepidlo z tyčinky Pritt vyperete i při nízkých teplotách.

Stejně jako oblíbené pero či fixku mohou mít děti i oblíbené lepidlo. Proto existují i barevné lepicí tyčinky Pritt v metalickém a lesklém provedení, se kterými je opravdu zábava tvořit! Pritt lepí spolehlivě papír, karton, fotografie i textil.

Komerční informace; zdroj: Henkel