Dílna a hobby

Kdo získal titul Kutil roku 2022?

Děkujeme za spoustu vydařených kutilských projektů. Naše redakce rozhodla o vítězi.

shutterstock 1817666390
Zdroj: Shutterstock

Kutilem roku 2022 se stává pan Milan Ježek a za svůj projekt Stylový sklípek vyhrává sadu multifunkčního akumulátorového nářadí Bosch 18V Power for All.

Gratulujeme!

Výherce soutěže Kutil roku 2022 spolu s vítězným projektem najdete i v časopise Recepty prima nápadů 7–8/2022.

Nářadí Bosch, Kutil roku
Zdroj: Bosch

Jak jste se mohli zapojit

Zasláním vlastního domácího projektu na libovolné téma s minimálně třemi fotografiemi a krátkým popisem postupu při výrobě na adresu soutez@jagamedia.cz do 20. května 2022.

Autor vítězného projektu, kterého ze všech doručených příspěvků vybrala redakce, získal titul Kutil roku 2022. Cenou v soutěži byla sada multifunkčního akumulátorového nářadí Bosch 18V Power for All (akumulátorový šroubovák s příklepem UniversalImpact 18V, akumulátorová excentrická bruska AdvancedOrbit 18 a akumulátorová zahradní pilka KEO 18). Sada obsahuje dva 18V akumulátory o kapacitě 2,0 Ah a nabíječku AL18V-20.

Podmínky soutěže

Zasláním fotografií a textu do soutěže postupuje soutěžící autorská práva na zaslané fotografie a text společnostem JAGA MEDIA, s. r. o., (vydavatel časopisu Recepty prima nápadů) a Robert Bosch odbytová, s. r. o., a souhlasí se zveřejněním fotografií a textu v médiích a na sociálních sítích.

Zdroj: Bosch

Text: redakce
Foto: Bosch, isifa/Shutterstock