Dílna a hobby

COLORNAL MAT V2030

COLORNAL MAT vytváří velmi odolný a houževnatý ochranný nátěr, který je vhodný na nátěry různých povrchů, jimž zajišťuje dlouhodobou ochranu a životnost. Z drobnou nadsázkou můžeme říci, že překryje téměř všechno.

COLORNAL MAT V2030
Zdroj: Colorlak

Praktickou výhodou COLORNALu je, že je dodán přímo v aplikační konzistenci. Tedy pro nátěr štětcem nebo stříkání není potřeba ředit, jen zamícháš a aplikuješ. COLORNAL se používá k nejrůznějším matným venkovním i vnitřním nátěrům kovů (pozink, ocel, hliník, měď), dřeva, dřevěných materiálů, minerálních podkladů (beton, zdivo, omítky, kámen), neglazované keramicky, papíru. O vysoké kvalitě povrchové úpravy a její odolnosti a stálosti vypovídá i řada atestů a zkoušek.

plechová střecha
Zdroj: Colorlak

Např. atest na dětské hračky (ve věku do 3 let dítěte), styk se suchými potravinami nebo atest na protiskluznost podlah.

COLORNAL MAT V2030 je standardně nabízen v základní škále 18 odstínů. A nově je možnost si nechat natónovat svůj vlastní odstín. V nabídce jsou tisíce odstínů z nejrůznějších vzorkovnic jako je RAL, NCS apod.

Nově také možnost tónování

www.colorlak.cz

ZDROJ: článek Colorlak