Zdraví

Ještě jednou liposomy…

Kdykoli je potřeba řešit nějakou vážnou nemoc, neobejde se to – mimo jiné – bez důkladného vygruntování organismu a očisty jater. V praxi však svým játrům i sobě paradoxně škodíme mnohdy právě ve chvílích, kdy si myslíme, že konáme něco pro tělo prospěšného.

To platí například o nízkotučných dietách. Jednu ze tří variant očisty jater lze totiž charakterizovat slovy – vymytí jater tukem. Některé národy v rámci toho praktikují cosi jako panáka (například) olivového oleje po ránu na lačno. Do deseti minut pak dochází k razantnímu očistnému procesu. Z toho plyne, že když tuk ze stravy eliminujeme, očistný proces de facto znemožníme. Takže tudy cesta ze začarovaného kruhu nezdravého stravování neřkuli z nemoci rozhodně nevede…

Levné a účinné zároveň

Je přitom nutné se čistit průběžně a dostat z těla aspoň tolik toxinů, kolik se jich dostane dovnitř, což v dnešní chemické době není málo. Látky, k tomuto účelu využitelné, pak stačí zabalit do liposomů (viz předchozí číslo RPN). Díky mimořádným schopnostem liposomů vystačíte s tak malým množstvím účinné látky, že se jedná o způsob vždy levný. Následkem toho pak zregenerovaná játra svedou významně podpořit očistné procesy, díky kterým se dá organismus jako celek znovu dohromady.

Níže najdete recept na očistný koktejl