Zahrada

Zahradní pomocníci od společnosti Hecht

Firma Hecht Motors představuje pomocníky, kterých v zahradě oceníte.

Zahradní technika od firmy Hecht

Ponorné zahradní čerpadlo HECHT 3011

Zvládne díky silnému motoru přečerpat až 18000 litrů za hodinu, do výšky až 9,5 metrů. Můžete jej použít k čerpání čisté nebo lehce zakalené vody. Najde využití například pro odčerpávání jemně znečištěné průsakové vody ve sklepích, vypouštění bazénů, odčerpávání dešťové vody a podobně. Je vhodné do jezírek, potoků, nádrží apod. Není určeno pro čerpání pitné vody ani na splaškovou vodu ze septiků. Je vybaveno plovákem automatického spínání. Má ocelové pouzdro, příkon 1100 W, délka přívodního kabelu je 10 metrů.

Ponorné zahradní čerpadlo HECHT 3011 seženete na e-shopu www.hecht.cz nebo na některé ze značkových kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu, které najdete po celé republice, za cenu 1499 Kč.

Ponorné zahradní čerpadlo HECHT 3011

Plynový gril na propan-butan HECHT FIREWOOD 3

Má kompaktní rozměry a hodí se i na menší terasy. Jde o výkonný gril střední kategorie a nabízí 3 hlavní hořáky. Celkový výkon hořáků je 10,5 kW. Má nerezový ovládací panel a jeho grilovací plocha je vybavena litinovým roštem a litinovým tálem. Oceníte zadní mřížku pro dohřívání nebo rozpékání, dvě odkládací plochy a také integrovaný teploměr na víku pro kontrolu teploty při grilování. Gril je vyroben v luxusní kombinaci dřeva, nerezu a plechu. Pro snadnější transport je osazen koly. Rozměry grilu jsou 130 x 56 x 106 cm.

Plynový gril HECHT FIREWOOD 3 seženete na e-shopu www.hecht.cz nebo na některé ze značkových kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu, které najdete po celé republice, za cenu 5990 Kč.

Plynový gril na propan-butan HECHT FIREWOOD 3

Elektrický ochlazovač vzduchu HECHT 3809

Můžete použít jako ventilátor, zvlhčovač, ochlazovač a ionizátor. Vzduch z ochlazovače je možné pomocí lamel namířit přímým směrem, nebo zapnout funkci tzv. kývání, a to jak do stran, tak nahoru-dolů. Rychlost proudění vzduchu lze nastavit ve třech stupních. Zastavme se teď u funkce ionizátoru: Záporné ionty neutralizují kladné ionty, které organismu prokazatelně škodí. V přírodě dochází ke zvýšení záporných iontů například při bouřce. Všichni jistě víme, jak se po bouřce „vyčistí vzduch“, lépe se nám dýchá, cítíme se svěžejší. Záporné ionty podporují imunitní systém, snižují výskyt volných radikálů. Díky ionizátoru docílíte lepší psychické pohody, vyšší soustředěnosti a zvýšení své výkonnosti. Záporné ionty usnadní dýchání, sníží pocit únavy a zajistí vám klidný spánek. Elektrický ochlazovač vzduchu HECHT 3809 má příkon 75 W, nabízí funkci časovače a umožňuje snadné vyjmutí prachového filtru a nádržky na vodu. Součástí dodávky jsou 2 chladicí náplně.

Tento ochlazovač seženete na e-shopu www.hecht.cz nebo na některé ze značkových kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu, které najdete po celé republice, za cenu 2690 Kč.

Elektrický ochlazovač vzduchu HECHT 3809

Zahradní vodárna HECHT 3331

Disponuje silným výkonným motorem 1100 W a má jakostní ocelovou 20litrovou tlakovou nádobu. Vodárna má širokou podstavu pro perfektní stabilitu, předfiltr a také vrchní madlo pro snadnější transport. Nádoba je vybavena tlakoměrem pro kontrolu výstupního tlaku. Tato zahradní vodárna je vhodná pro čerpání čisté vody; není určena pro čerpání pitné vody. A jakými parametry vás může potěšit? Maximální průtok 4600 l/h, max. výtlak 45 m, max. tlak 4,5 bar, max. nasávací výška 8 m.

Zahradní vodárnu HECHT 3331 seženete na e-shopu www.hecht.cz nebo na některé ze značkových kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu, které najdete po celé republice, za cenu 3490 Kč.

Zahradní vodárna HECHT 3331

ZDROJ: PR článek společnosti HECHT MOTORS s.r.o.