Zahrada

Kvalitní osiva pro vaši zahradu? Tyto odolají chorobám i změně klimatu

V dnešní době je už zcela běžné, že součástí i reprezentativních zahrad je zahrada užitková nebo alespoň „koutek pro zahradničení“. Není jen praktickým doplňkem domu, ale také klíčovým prvkem pro podporu zdravého životního stylu. Kromě estetického půvabu okrasné zahrady může pěstování vlastní zeleniny přinést do našich životů radost, zdraví i ekonomickou užitečnost. Jednou z klíčových podmínek úspěšné užitkové zahrady je výběr kvalitních osiv.

Zahrada
Zdroj: MoravoSeed

Právě v tom vyniká značka MoravoSeed, která je synonymem pro kvalitu odrůd zeleniny, která uspokojí nároky i těch nejnáročnějších zahradníků. Proč je tak důležité mít kvalitní osiva? Odpověď spočívá v tom, že právě z kvalitních osiv vyrostou rostliny a plody, které jsou plné chuti, bohaté na vitamíny a minerály. Kromě široké škály odrůd nabízí MoravoSeed také jejich odolnost vůči nemocem i změnám klimatu a záruku vysoké klíčivosti semen.

Kolekce ve velké krabičce
Kolekce ve velké krabičce | Zdroj: MoravoSeed

Nejdůležitějšími druhy zeleniny pro vaši užitkovou zahradu jsou rajčata, papriky, saláty a ředkvičky. Jsou základem pro mnoho pokrmů, ať už máte rádi čerstvé saláty, teplá jídla nebo zdravé snacky. MoravoSeed vám nabízí široký výběr odrůd těchto zelenin, a to v široké paletě barev, tvarů a velikostí. Díky tomu můžete na své zahradě sklízet nejen chutnou zeleninu téměř po celý rok.

Nabídka zahrnuje i odrůdy, které přilákají i nejmenší členy rodiny. Děti se budou těšit na pestré a lahodné plody, které se stanou důležitou součástí jejich stravy. Nejenže si s MoravoSeed vypěstujete vlastní zeleninu, ale také již odmalička vytvoříte zdravé stravovací i pracovní návyky vašich dětí.

Děti se zeleninou
Zdroj: MoravoSeed

Kromě radosti z pěstování vlastních plodů a podpory zdravé stravy, investujete i do základů zdravého a udržitelného životního stylu, protože MoravoSeed osiva vyrábí a zpracovává s maximálním ohledem k životnímu prostředí.

Navštivte e-shop www.MoravoSeed.cz a vytvořte si vlastní zeleninový ráj a dopřejte si radost z čerstvých domácích plodů každý den. Cenné rady pro pěstování získáte ve facebookové skupině MoravoSeed AKADEMIE.

Komerční informace; zdroj: MoravoSeed