Zahrada

Kovový nábytek: Moderní design a minimální údržba

Kovový nábytek nabývá na popularitě nejen díky modernímu designu, ale i díky minimálním nárokům na údržbu. Vzhledem k nízké hmotnosti se s ním snadno manipuluje, navíc bez problémů odolává nepřízni počasí. Osvědčená značka Fieldmann nabízí jak zvýhodněné nábytkové sety, tak jednotlivé kusy kovového nábytku, které můžete skládat dle potřeby.

„Kovový nábytek Fieldmann je velmi nenáročný na údržbu, a přitom odolný vůči jakémukoliv počasí, takže ho nemusíte schovávat před deštěm. Síla nosných ocelovo-hliníkových profilů, ze kterých je vyráběn, zaručuje vysokou nosnost a stabilitu, přitom má nízkou hmotnost, takže se s ním lehce manipuluje. Výplň křesel je pak vyrobena z odolné a pružné syntetické tkaniny, která se ani na přímém sluníčku nerozpálí a je rovněž bezúdržbová, navíc nábytek odlehčuje, což oceníte právě při přenášení,uvádí výhody Tomáš Boukal, zástupce značky Fieldmann.

 

Výhodné sestavy zahrnují křesla, stůl, případně i slunečník

Exkluzivní kovová sestava od značky Fieldmann s názvem MELISA kombinuje moderní stylový vzhled a dokonalé pohodlí pro stolování. Sestavu tvoří stůl s deskou z černého tvrzeného skla s rozměry 150 x 71 x 93 cm, 6 polohovatelných křesel s loketními područkami a slunečník o průměru 2,7 m. Pevná, ale zároveň lehká konstrukce nábytku, je bezúdržbová a mimořádně odolná nepřízni počasí. Stejnou odolností vyniká i výplet tvořený dvojitou prošívanou syntetickou tkaninou. Ta je navíc tak měkounká, že může snadno nahradit i potahy se sedáky. Zádovou opěrku křesel si dle potřeby nastavíte do 5 různých poloh. Slunečník se skládá a rozkládá pomocí kličky. Díky kloubu v horní části snadno nastavíte úhel stínění. Doporučená akční cena setu MELISA je 8.999 Kč.

Sestava RUBY (Fieldmann) s ocelovo-hliníkovými profily zahrnuje prostorný stůl (150 x 93 x 71 cm) s deskou z tvrzeného skla, šest ergonomicky tvarovaných křesel a slunečník. Výplň křesel je vyrobena z odolné a pružné syntetické tkaniny, která se ani na přímém sluníčku nerozpálí. Pohodlná křesla mají rozměr 55 x 73 x 91 cm a nosnost až 110 kg. Součástí sestavy je také slunečník o průměru 2,7 m, který umožňuje nastavení úhlu sklonu pro dokonalé stínění ve všech denních dobách, popř. ochrání před prvními kapkami deště. Slunečník lze pohodlně roztáhnout pomocí kličky. Doporučená akční cena setu RUBY je 6.999 Kč.

Nejen kov, ale i dřevo

Vysokou odolností, a naopak nízkou náročností na údržbu vyniká i dřevěný nábytek značky Fieldmann. Je vyráběn v garantované kvalitě, disponuje odolnými pevnými mosaznými spoji, včetně pojistek proti samovolnému složení. Vyrábí se ze dřeva tropické akácie, což je materiál, který se vyznačuje vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, stárnutí a biologické degradaci. Dřevo akácie jako stvořené pro výrobu zahradního nábytku i díky mimořádné trvanlivosti, síle, tuhosti a odolnosti proti hmyzu. Každá část dřevěného nábytku je už z výroby napuštěna olejem, další údržba je proto velmi nenáročná: Pro ošetření a dlouhodobě krásný vzhled stačí natřít nábytek jednou ročně speciálním olejem. Více informací o nábytkových setech i jednotlivých křeslech, stolech, lavicích či lehátkách hledejte na webu či v katalogu Fieldmann.

Měkké posezení s potahy na míru

Potahy pro zahradní nábytek Fieldmann lze kdykoliv dle potřeby dokoupit ke každému konkrétnímu modelu židle nebo křesla. Pevný 100% polyester (180 g/m2), ze kterého se potahy šijí, je opatřen voděodolnou impregnací pro případ, že je zapomenete schovat před deštěm. Kapky se tak po povrchu jednoduše skutálejí. Tloušťka potahů Fieldmann je minimálně 5 cm pro opravdu měkké posezení.

Více na www.fieldmann.cz.

ZDROJ: PR článek značky Fieldmann