Zahrada

100 jarních cibulovin za zvýhodněnou podzimní cenu!

Je nejvyšší čas připravit se na to, aby se vaše zahrada na jaře rozzářila nádhernými cibulovinami! V balíčku Evergreen na vás čeká 100 prvotřídních květinových cibulek, které každému záhonku či truhlíku dodají pestrobarevný nádech ráje. Krásou barevných květů se navíc můžete těšit i v noci, ke každému balíčku totiž získáte 6 solárních lamp zdarma.

Přeskočte v mysli posmutnělou zimu a představte si, jak by mohla vaše zahrada rozkvést příští rok. Připravili jsme pro vás balíček květinových cibulek, které v květu rozzáří každou zahradu i balkon! Tak zbytečně neotálejte a vysaďte je v pravý čas – a například první kvítka nádherných krokusů na vás vykouknou už v březnu!

S luxusním balíčkem Evergreen Vás o kouzelnou podívanou nepřipraví ani ta nejčernější tma. Získáte totiž zdarma 6 solárních lamp, které i bez přívodu elektrického proudu rozzáří každou zahradu.

Kolekce obsahuje: 20 ks česneku vysokohorského (Allium oreophlium), 20 ks směs sasanek, 10 ks narcisů Te^te-a`-Te^te, 20 ks směs krokusů, 20 ks směs ladoniček a 10 ks směs tulipánů.

AKČNÍ CENA: 599,- KČ  již včetně dárku, poštovného a balného!

http://www.bakkerspecial.cz/