Vaření

Šperk podle vašeho gusta

Jedinečná soutěž, spojení jedinečných značek. Designová značka kávovarů NESCAFÉ Dolce Gusto a dánské šperky Trollbeads vyhlašují soutěž pro všechny, kteří si umí vychutnat výjimečné okamžiky života.

NESCAFÉ Dolce Gusto připravilo od 3. března do 27. dubna soutěž, ve které je možné vyhrát náramek a přívěsky značkového šperku Trollbeads. Do soutěže se zasílají kódy z krabiček balení kapslí značky NESCAFÉ Dolce Gusto zakoupené po dobu trvání soutěže nebo z obalu kávovaru této značky.

Designové kapslové kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto vynikají schopností přípravy kvalitní kávy. Za svůj design získaly několik prestižních ocenění. I to je jeden z důvodů, proč se spojují právě s dánskou značkou Trollbeads, která vyrábí svoje šperky ručně, s precizním výběrem nejlepších materiálů a v úzké spolupráci s designéry.

Do soutěže se může zapojit každá osoba starší 18 let zakoupením balení kapslí v období od 24. února do 27. dubna nebo registrací i již dříve zakoupeného kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto, soutěžící dále postupuje dle pokynů na webové stránce www.vyhrajtegustosperk.cz. Kromě slevy 25 % na nákup Trollbeads lze vyhrát i základní stylový náramek s unikátními korálky podle svého vlastního výběru. Design výsledného náramku je závislý jen na vkusu jeho nositele.

Více informací o soutěži: www.vyhrajtegustosperk.cz

O značce NESCAFÉ Dolce Gusto

Všechny kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto vynikají výstupním tlakem čerpadla 15 barů, který zaručuje přípravu kvalitního espressa již za 15 vteřin. Tlak je porovnatelný s profesionálními kávovary. Současná široká nabídka 32 druhů nejen teplých i studených nápojů (espresso, latte nápoje, čokolády, čaje) je bezkonkurenční a každý si z ní dokáže vybrat, ať už dítě nebo dospělý požitkář lahodného a kvalitního espressa.

O značce Trollbeads

Značka Trollbeads je na trhu od roku 1976. Každý šperk má svůj příběh, svého designéra a svůj vlastní důvod pro budoucího majitele, proč si ho vybere na svůj náramek. Jednotlivé kousky jsou ručně vyráběné z těch nejkvalitnějších materiálů, jako je sterlingové stříbro, muránské sklo, 18kt. zlato, kůže, drahé kameny, perly, zirkony nebo jantar. V současnosti je na výběr více jak 1100 komponentů. Trollbeads je původním autorem a výrobcem těchto šperků, novou kolekci uvádí na trh čtyřikrát do roka. Šperky se vyrábí exkluzivně v limitovaných edicích. Díky dokonalosti ručního zpracování, neuvěřitelné škále barev, vzorů a ušlechtilých materiálů, jsou šperky Trollbeads populární po celém světě. Společnost PRoPRio Design s.r.o. je výhradním distributorem šperků Trollbeads pro Českou a Slovenskou republiku.

Více informací najdete na www.dolce-gusto.cz, www.dolcegusto-premium.cz a internetové stránce