Interiér

Vestavné trouby MORA nové generace

Idylické vánoční svátky zpravidla bývají spojovány s dostatečnými zásobami cukroví. Ať už patříte mezi hospodyňky, které pečou jen tak akorát pro „voňavou“ domácí atmosféru, nebo každoročně lámete rekordy v počtu druhů a množství cukroví, určitě přivítáte v kuchyni spolehlivou pomocnici: vestavnou multifunkční troubu MORA nové generace vybavenou inteligentními technologiemi. Na výběr je řada modelů v různých cenových relacích, s různou úrovní výbavy, množstvím funkcí a způsoby ovládání (dotykové, zamačkávací knoflíky a klasické knoflíky).

INSPIROVÁNO TRADICÍ

Stejně jako se dnes mistři kuchaři vracejí k léty prověřeným receptům našich předků, také MORA se inspirovala historií. Vestavné trouby MORA nové generace mají uvnitř tradiční, klenutý tvar, připomínající tvar staré kamenné pece na dřevo. Horký vzduch tak může volně cirkulovat a rovnoměrně proudit, takže vanilkové rohlíčky jsou krásně nadýchané a vánočka upečená dozlatova. Nová trouba MORA samozřejmě perfektně zvládne mnohem víc – zavařování, grilování, rychloohřev, rozmrazování, předehřívání, výrobu domácího jogurtu, pečení na několika úrovních zároveň, aniž by došlo k mísení vůní a chutí… K dispozici je až 15 využitelných funkcí, nastavíte je snadno prostřednictvím velkého přehledného displeje. Jemným dotykem jednoduše navolíte program pečení, zvolíte některý z přednastavených receptů anebo vložíte do paměti trouby vlastní prověřený recept! S troubou MORA tak máte jistotu, že se vám pracny, štola či jiné oblíbené vánoční dobroty povedou i příští rok stejně skvěle jako letos.

mora

BEZPEČNĚ A BEZ NÁMAHY K DOKONALÉMU VÝSLEDKU

Speciální ochlazovací systém a trojité zasklení trouby s reflexní vrstvou se postarají, aby dvířka trouby zůstávala bezpečně chladná, což ocení nejen rodiny s dětmi, které rády pomáhají s přípravou vánočních dobrot. Stejně bezpečná je díky plně teleskopickým vodicím lištám manipulace s plechy – včetně XLL hlubokého plechu, který byl vyvinut na míru pečení podle tradičních českých receptur. K nerušené, pohodové sváteční atmosféře přispěje systém komfortního zavírání dvířek. Radost vám udělá povrchová úprava nerezu AntiFinger eliminující zanechávání otisků prstů na troubě. Žádné starosti a zdržování během hektických předvánočních příprav nezpůsobí ani obávané čištění interiéru trouby – s programem EcoClean se trouba MORA čistí velmi snadno, bez velké námahy a téměř sama. Benefitem pro domácí rozpočet, obzvláště před Vánoci ohrožený mimořádnými výdaji, je příznivá spotřeba elektrické energie. Díky speciální izolaci a odrazovému reflexnímu sklu patří vestavné trouby MORA mezi nejúspornější na trhu. Vybrané modely s funkcí EcoProgram dosahují energetické třídy A+.

mora

mora

VŽDY PLNÁ ŽIVOTA, VŽDY STYLOVÁ, VŽDY TRENDY

Vestavná multifunkční trouba MORA je součástí nové generace spotřebičů tradiční české značky, která splňuje všechny, i ty nejnáročnější požadavky moderní domácnosti. Vestavné trouby, varné desky, odsavače par, myčky nádobí, mikrovlnné trouby a sporáky nové generace MORA zaujmou krásným čistým designem i množstvím technologicky vyspělých a praktických funkcí.

mora

MORA je součástí českých domácností už téměř 200 let. S historií začínající v roce 1825 patří mezi nejstarší výrobce domácích spotřebičů, a to nejen v Evropě. V současné době MORA nabízí komplexní sortiment pomocníků do každé domácnosti a umožňuje tak bez problémů vybavit celou kuchyň v jednotném a moderním stylu. Vestavné i volně stojící spotřebiče – varné desky, chladničky, mikrovlnné trouby, myčky, odsavače par, trouby, sporáky, ale i plynová topidla či ohřívače vody. Stačí si jen vybrat. Zákazníky oceňovanou výhodou je 100% servis po celé České republice.

mora

mora

MORA. Plná života od 1825. Více na www.mora.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Gorenje