Interiér

Stylové nádobí: nechte rozkvést svůj byt!

Rodinná značka Villeroy & Boch neustále přichází s novými designy a nápady. Aktuální kolekce Althea Nova je například inspirována čerstvými bylinkami, které jsou zvláště na jaře tak populární. A není divu – vylepší každý ledový čaj, pomazánku nebo marinádu na grilování. A např. řeřicha nebo bazalka se dá pěstovat i v tom nejmenším bytě bez balkónu. Zasazené bylinky navíc moc hezky vypadají – stejně jako nová řada Althea Nova.

V kolekci najdete mnoho různých kousků pro každodenní použití – šálky, různé druhy talířků, misek apod. Při svátečních příležitostech pak využijete omáčník, velké salátové mísy nebo podnosy. Díky krásnému dekoru si můžete porcelánem pomoci i při výzdobě svého interiéru. Jak je vidět už na první pohled, řadu Althea Nova si zamilují především romantici a fanoušci tak populárního venkovského stylu. A ačkoliv porcelán působí velice svátečně, je možné ho pravidelně mýt v myčce a používat v mikrovlnné troubě.

Protože jak je již u značky Villeroy & Boch zvykem, jedná se o nejkvalitnější porcelán, který zdobí kuchyně a jídelní tabule bohatých a slavných po celém světě. Společnost Villeroy & Boch existuje už více než 260 let a pravidelně získává ocenění po celém světě. Kromě dlouhé tradice totiž vždy nabízí i špičkový design a vysokou kvalitu. Řadu Althea Nova a další produkty značky Villeroy & Boch si můžete prohlédnout a objednat v internetovém obchodě www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva v Praze 1 na Náměstí republiky. Na obou místech najdete i další značky.