Interiér

S rohovou sedací soupravou využijete prostor na maximum

Moderní obývací pokoje rozbíjí socialistický koncept rozměrných skříňových stěn a gauče umístěného naproti televizi. In je vzdušný design, kdy typ a rozmístění nábytku vyhovují spíš společnému setkávání s rodinou a přáteli. Směřuje také ke kompletnímu využití prostoru, rohové sedací soupravy proto zažívají ohromný boom.

nabytek

Útulný, prakticky využitý koutek

Rohové sedací soupravy umožní i těm, jejichž byt neoplývá místem nazbyt, splnit si sen o prostorném, designově vyladěném posezení. A navíc nabízí i několik (možná nečekaných) benefitů. Svým tvarem přímo nabádají k tomu, aby si spolu sedící společnost povídala, a co víc, poskytnou vám vynikající přehled po celé místnosti. Na televizi z nich přirozeně uvidíte také, jen si dejte před umístěním pozor na to, odkud budou dopadat sluneční paprsky. Volit můžete z variant pro 4, ale i pro 6 osob – stačí se jen podívat do katalogu na https://www.atan.cz/.

sedaci souprava

Omezovat se rozhodně nebudete

Rohové sedací soupravy bývají neuvěřitelné pohodlné, už díky svým rozměrům. Nabídnou vám posezení i pro větší počet lidí a příjemné poležení pro vás při četbě knížky. Mnohé modely lze jednoduše rozložit, čímž vznikne královské dvoulůžko. Obecně sice platí, že pořádnou postel byste gaučem suplovat neměli, návštěvám ovšem kvalitní sedací soupravy více než postačí a ve skutečnosti mohou řešit i omezený prostor v garsonkách či při pronájmu jediného pokoje ve sdíleném bytě. Pokud je to úložný prostor, co vám schází, i s tím může vhodně zvolená sedací souprava pomoci.

Rohové sedací soupravy

Není to nemožné

Pořádná sedací souprava je sice dražší kousek nábytku, stačí však sledovat akce na internetu a najdete luxusní alternativu ve vaší cenové hladině. Například jeden z největších obchodů s nábytkem u nás, e-shop Nábytek Atan.cz, nyní nabízí vynikající ceny na doprodej svých skladových zásob. Naším soukromým tipem je rozložitelná šedobílá rohová sedací souprava Frank, která svým stylem a barevnými tóny zapadne do většiny interiérů. Drobným problémem může být snad jen to, že se vám z ní nebude chtít vstávat…

sedaci souprava

Zdroj: PR článek společnosti ATAN nábytek s.r.o.