Interiér

Co je trendy v interiérových dveřích? Minimalistický design a šedé odstíny.

Nedílnou součástí kvalitních dveří je nejen atraktivní design, ale měly by mít také další užitečné prvky. Například moderní a odolný povrch. Přesně takový má firma Hörmann ve své nabídce pod označením Duradecor. Tento typ povrchu je ideální do domácností s malými dětmi a zvířecími mazlíčky, protože je až o 48 % odolnější než běžně dostupné povrchy CPL.

Interiér s prosklenými dveřmi Loft Design a dřevěnými dveřmi Signum
Zdroj: Hörmann

V nabídce společnosti Hörmann najdete paletu barevných odstínů, především velmi moderní prachově šedou, která je k dostání hlavně v řadě dveří ProLine, do níž patří i designové dveře s označením Concepto, ve spojení s břidlicovým, plátěným a ultramatovým povrchem. V řadě designových dveří Plain se nově objevují moderní a zajímavé zafrézované aplikace v černé, zlaté a bronzové barvě. Další zajímavou novinkou jsou interiérové dveře z tzv. Black Edition, která nabízí oblíbené a v současné době velmi žádané šedé a antracitové provedení povrchů doplněné černým kováním. Na tento trend reaguje i novinka v paletě barev, a to nový černý odstín RAL 9005.

Stále moderní jsou bezfalcové dveře, kdy je dveřní křídlo v jedné rovině se zárubní, takže je zákazníci najdou i v nabídce společnosti Hörmann. Velmi žádané jsou v současnosti hlavně ty s kontrastními hranami, které lze nyní pořídit bez dalšího příplatku.

Šedé dveře
Zdroj: Hörmann

Nedílnou součástí kvalitních a moderních interiérových dveří jsou pochopitelně nezbytné doplňky jako například kliky. Hörmann rozšiřuje nabídku v této oblasti o další varianty klik řady Black Edition a přichází i s novinkou v sortimentu kování značky Griffwerk. To je opatřeno aretací kliky Smart2Lock, kdy není zapotřebí spodní rozety, pokud chceme dveře zamykat.

Podrobnější informace lze získat u všech autorizovaných prodejců společnosti a také na www.hormann.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti Hörmann