Dům a stavba

Ytong zve na Stavební Veletrh Brno 2019

Letošní stavební veletrh se koná 27. 2. – 2. 3. 2019 a jeho tématem je Chytré bydlení. Stavební systém Ytong zde předvede své ucelené řešení stavby a nabídne mimořádnou veletržní cenu na materiál.

ytong

Heslem Ytongu je již několikátou sezónu Stavte s YQ – znamená kvalitu, komplexnost, a právě onu chytrost stavebních řešení. V pavilonu P se mohou hosté veletrhu podívat na použití YQ v praxi – najdou zde tři fragmenty domu, které prezentují stěnu s ukázkou obvodových stěn dle energetického standardu. Seznámí se s doplňky pro komfortní stavění i provoz budovy, jako jsou zakládací tvárnice Ytong Start, pilířová tvárnice, překlady, žaluziový kastlík či omítky. Další fragmenty prezentují masivní střechu a schody.

Techničtí i odborní poradci zodpoví dotazy týkající se technických detailů, parametrů jednotlivých prvků a doporučí systémové řešení domu. Provedou zájemce celým portfoliem a poradí, které prvky a služby využít, aby stavba byla dle jejich představ a vše postupovalo hladce.

Součástí programu je i praktická ukázka zdění s odborným komentářem a možností si na místě práce vyzkoušet – řezání, nanášení malty či drážkování.

ytong

Více na ytong.cz