Dům a stavba

Tvárnice Ytong představují optimální řešení pro jakékoliv stavební práce

Ať už se chystáte na rekonstrukci domu, nebo jeho výstavbu, tradiční tvárnice Ytong jsou ideální volbou.

Tvárnice Ytong
Zdroj: Xella

Ať už se chystáte na rekonstrukci domu, nebo jeho výstavbu, tradiční tvárnice Ytong jsou ideální volbou. Tento materiál si za dobu své existence vybudoval dobré jméno a svůj vysoký standard drží již dlouhou řadu let.

Díky pevnosti, nízké hmotnosti i stabilitě umožňuje Ytong snadnou manipulaci a opracování. Snadné a rychlé je zdění, výhodou je i minimum zbytečného odpadu. Nízká nasákavost prodlužuje životnost stěn, obvodové stěny, příčky, překlady nebo schody má navíc investor od jednoho dodavatele.

Jednoduché úpravy dílčích bloků vám také zajistí, že si svůj domov postavíte i svépomocí. Pokud hledáte cestu, jak postavit dům rychle a ekonomicky, nenajdete mnoho lepších alternativ. Ytong nabízí kreativní tvary příček nebo tvorbu skládaček podle vlastních představ.

Tvárnice Ytong
Tvárnice Ytong | Zdroj: Xella

Ytong je ohleduplný k životnímu prostředí a komplexní řešení od společnosti Xella šetří díky výborné tepelné izolaci také peněženku investora. Dům z tvárnic Ytong Lambda YQ nemusíte zateplovat a bude vám dobře sloužit po mnoho generací. Starat se nemusíte ani o únik tepla, jednotlivé stavební prvky spolehlivě zamezí vzniku tepelných mostů.

ZDROJ: článek společnosti Xella