Dům a stavba

Sedm týdnů na výhodné jarní nákupy

Práce i učení z domova nečekaně zvýšily naše nároky na bydlení. Pokud i vy doma postrádáte prostor a máte k dispozici podkroví, je právě teď ideální čas vytvořit si moderní a zdravou pracovnu, učebnu či další „obývák“ přímo pod střechou a ušetřit.

Dotace na střešní okna VELUX Active

S jarní nabídkou společnosti VELUX můžete výhodně nakupovat střešní okna, díky kterým vám nebude chybět denní světlo ani čerstvý vzduch. Střešní okna VELUX s trojsklem a jejich chytré příslušenství si můžete výhodně pořizovat od 1. dubna do 21. května 2021. Dotováno je také příslušenství pro dálkové ovládání a inteligentní řízení, se kterým vaše střešní okna budou větrat a stínit automaticky podle potřeby. Dotace je odstupňovaná podle typu okna (od tisícikoruny až po celkovou úsporu 2500 korun na jednom okně).

Dotace můžete čerpat i v případě, že střešní okno VELUX už máte a nechcete ho vyměnit za nové, pouze ho potřebujete doplnit o dálkové ovládání. Pak můžete u oken nové generace vyráběných od roku 2013 počítat s dotací tisíc korun na nákup dodatečného motoru (s elektrickým či solárním napájením). Dalších pět set korun dostanete zpět za nákup inteligentního automatického ovládání střešních oken, rolet a žaluzií VELUX ACTIVE.

K získání dotace jsou nezbytné pouze tři věci:

  • Nejpozději do 30. dubna 2021 se zaregistrovat na stránce vicesvetla.cz, kde jsou k celé akci podrobné informace.
  • V období od 1. dubna do 21. května 2021 nakoupit dotované výrobky VELUX.
  • Nejpozději do 15. června vložit k registraci na vicesvetla.cz fakturu.

www.velux.cz

ZDROJ: článek společnosti VELUX