Dům a stavba

Rekonstrukce bytu: S deskou Habito H budete mít hotovo 2× rychleji

Plánujete rekonstrukci koupelny, bytového jádra nebo celého domu? Potom jistě přemýšlíte nad tím, jak dlouho může taková přestavba trvat. Například rekonstrukce koupelny se vším všudy zabere průměrně 14 dní. Pokud ale zvolíte ten správný materiál, můžete tento čas zkrátit i na polovinu (a více) – při zachování všech výhod klasické cihly. Podívejte se, jak na to.

Rekonstrukce kuchyně za použití vysokopevnostní desky Habito H

Novinka mezi konstrukčními materiály: Vysokopevnostní deska odolná vůči hluku

Pryč jsou doby, kdy jedinými stavebními materiály využívanými při rekonstrukci domuči bytu bylystandardní cihlya pórobeton. Možná si říkáte, že poslední volbou je už jen sádrokarton, kterému z mnoha důvodů nedůvěřujete. Dnes jsou však běžně dostupné i moderní sádrokartonové desky, na které se můžete spolehnout. Svou pevností a odolností totiž konkurují klasickým materiálům. V porovnání se zděnou technologií navíc nabízí celou řadu výhod– od menší hmotnosti, přes tloušťku až po rychlost výstavby, a to současně při lepších akustických vlastnostech. Na trhu je najdete pod názvem Habito H.

Vysokopevnostnídeska odolná vůči hluku Habito H

Podívejte se, jak snadno může vypadat i vaše rekonstrukce bytového jádra, koupelny, kuchyně nebo celého bytu. Připravili jsme pro vás video, ve kterém porovnáváme rychlost a efektivitu výstavby za použití tradičních cihel, pórobetonu a konstrukční desky Habito H.

ZDROJ: článek společnosti Rigips