Dům a stavba

Jak na přípravu podkladu a správné lepení obkladů a dlažeb

Pokud uvažujete o lepení obkladů a dlažeb ve svém domě či bytě, určitě oceníte tři nová aplikační videa se stavební chemií Ceresit. Videa představují užitečnou pomůcku a podporu všem, kteří chtějí při obkládání koupelen, kuchyní a dalších prostor dosáhnout vynikajících výsledků.

Partner sekce partner sekce Rigips

Video s ukázkou pracovního postupu při přípravě podkladu podlahy názorně poradí, jak pracovat rychle a efektivně s penetračními nátěry a opravnými hmotami, vhodnými pro vyplnění děr a trhlin. Nechybí ani ukázka vyrovnávání podlah se samonivelační hmotou. Video s přípravou podkladu pro stěny seznámí se správným postupem aplikace montážního cementu, montážní a opravné hmoty a penetrací Ceresit.

Stěny i podlahy jsou už tedy připraveny a nezbývá než pustit se do lepení obkladů a dlažeb. Ve videu s pokládkou obkladů a dlažby v koupelně se dozvíte, jak a kdy penetrovat a které hydroizolace použít, představí se vám i vhodná lepidla Ceresit pro lepení obkladů a dlažeb. Dozvíte se také, jak pracovat s inovovanou spárovací hmotu Ceresit CE 40 Silica Active a sanitárním silikonem Ceresit CS 25.

Všechna nová profesionální aplikační videa se stavební chemií Ceresit si můžete prohlédnout na videokanálu www.youtube.cz

Komentovat

Nepřehlédněte