Dům a stavba

Akumulační obestavba Thorma Alicante

Pro většinu domácností je dnes vhodné při výběru krbu nebo krbových kamen zvolit možnost akumulace tepla. Akumulace tepla zlepší váš komfort především snížením povrchové teploty spotřebiče, prodlouží dobu sálání tepla a snížením proudění vzduchu.

Akumulační obestavba

Akumulační obestavbu THORMA ALICANTE je možné rychle postavit u vás doma a zapojit na komín. Stavba nevyžaduje žádné mokré procesy, a proto je možné ji řešit v novém domě, ale i domácnosti, kde už bydlíte. Obestavba je vyrobená z litého betonu, který se dodává buď v imitaci lámaného kamene pod označením MOUNTAIN, nebo imitaci dřeva pod označením FOREST.

Akumulační obestavba

Obestavba dokáže svou důmyslnou konstrukcí a designem, díky kombinaci vytápění konvekcí a sáláním, vytopit místnost s objemem 98 až 190 m³. Krbová vložka instalovaná v obestavbě se vyznačuje vysokou účinností spalování, což sníží vaše náklady na vytápění a má nízký objem emisí, jako je prach a CO. Energetická třída spotřebiče je A+ a nominální výkon 8 kW.

Aby byla údržba spotřebiče co nejjednodušší, jsou boční ventilační mřížky vyjímatelné a vnitřní prostor obestavby je tak snadno přístupný pro vysátí prachu. V případě instalace výrobku do moderního domu je možné napojit krbovou vložku na externí přívod vzduchu. Návod na instalaci je dostupný i ve formě video návodu. Doporučená cena celé obestavby včetně krbové vložky je 38 000 Kč včetně DPH.

Akumulační obestavba
Forest (vpravo), Mountain (vlevo)

www.thorma.sk

ZDROJ: PR článek společnosti THORMA Výroba, k.s.