Dílna a hobby

Pomocník při všech letních nehodách – Loctite Perfect Pen

Co se zlomí, propíchne, praskne, odtrhne, to se dá i slepit.

lepení podpatku vteřinovým lepidlem

Léto je pro mnoho z nás obdobím, ve kterém prožíváme tu nejaktivnější část roku. Vytahujeme slunečníky, nafukovací matrace, lehátka, sluneční brýle a užíváme si krásného počasí u vody nebo při nejrůznějších sportovních aktivitách.

Tedy až do okamžiku, kdy zjistíme, že nám nafukovací matrace uchází, protože se na ní vytvořila malá dírka, plážové lehátko má ulomenou nohu, tenisová pálka má prasklou rukojeť a našim oblíbeným slunečním brýlím se vylomilo sklíčko.

lepení slunečních brýlí vteřinovým lepidlem

Není nutné zoufat, všechny tyto a jim podobné nehody lehce napravíte s pomocí jedinečného pomocníka – Loctite Perfect Pen – vteřinového lepidla, které je opravdu na všechny materiály. Má gelovou konzistenci, takže ho můžeme aplikovat nejen na vodorovné plochy, ale také na plochy svislé bez toho, aby stékalo či kapalo. Lepidlo má dokonalý aplikátor, se kterým se dostanete přesně tam, kam potřebujete a množství použitého lepidla můžete snadno regulovat. Je to s ním zkrátka podobně snadné jako psaní perem.  Schne do pár sekund a jeho pevnost je opravdu výjimečná. Vteřinové lepidlo neobsahuje rozpouštědla a je ideální na materiály, jakými jsou porcelán, kov, guma, kůže, dřevo, plasty (kromě PE / PP) a papír.

 

vteřinové lepidlo Loctite Perfect Pen

Co se zlomí, propíchne, praskne, odtrhne, to se dá i slepit. Díky nové receptuře lepidlo odolává silným otřesům a náporu vody. Praktické kapesní balení nabízí možnost okamžitého opravení poškozených a zlomených věcí a slouží jako první pomoc na cestách, při turistice, sportovních aktivitách nebo v autě. Lepidlo je odolné proti extrémním teplotám od -50 ° C až do 120 ° C. Vteřinová lepidla Loctite poskytují různé aplikátory, různé velikosti balení, tekutou nebo gelovou konzistenci, takže je z čeho vybírat. Všechna lepidla Loctite mají speciální uzávěr, který zabrání vyschnutí lepidla, lepidlo tak můžete odložit a použít znovu.

 

Pokud potřebujete poradit, co s čím je možné lepit, navštivte stránku www.loctite-superattak.cz. Nezapomeňte, že co zlomíte, to slepíte!

ZDROJ: PR článek společnosti Henkel