Dílna a hobby Interiér Zahrada

Jednoduché a praktické řešení na většinu povrchů

Nová receptura vytváří z COLORNALu velmi odolný nátěr. Praktickou výhodou COLORNALu je, že je dodán přímo v aplikační konzistenci. Tedy barvu jen zamícháš a již aplikuješ.

rýchleschnoucí barva Colornal

V2030 COLORNAL MAT vodouředitelná matná rychleschnoucí barva

S COLORNALem odpadá dlouhé čekání na zasychání a už po několika minutách je povrch suchý na dotek a běžné vyzrávání netrvá více než 4-5 hodin. Práce je tak velmi rychlá a celý nátěr lze stihnout i za jediný den.

rýchleschnoucí barva Colornal

COLORNAL MAT se používá k nejrůznějším venkovním i vnitřním nátěrům kovů (ocel, pozink, hliník, měď), dřeva, dřevěných materiálů, minerálních podkladů (beton, zdivo, omítky, kámen), neglazovaných keramických obkladů, papíru. Na většinu těchto materiálů se může aplikovat přímo, bez základu. Toto platí také u přímého nátěru na starší i nový pozink nebo měď, a na vybrané druhy plastů (jako umakart, ABS, tvrdé PVC, polykarbonát, polystyrén).

COLORNAL je možno použít také pro nátěry betonových podlah, kde působí jen mírné pochozí (mechanické) zatížení, např. sklepy, spíže. V2030 má vysokou odolnost povětrnosti a UV záření (nežloutne), rychle zasychá a vytváří trvale vysoce pružný a odolný film, který je vhodný například i pro povrchovou úpravu střech (plechových, betonových nebo vláknocementových krytin).

vzorkovnice Colornal

Zcela mimořádná je odolnost COLORNALu vodě, a zvýšené vlhkosti v kombinaci s teplem. To má praktické využití např. při nátěru neglazované keramiky a obkladů (i umakartu) v koupelnách nebo prádelnách.

www.colorlak.cz/sortiment

ZDROJ: PR článek společnosti Colorlak