Zahrada

Malebné podzimní Lázně Mšené

Podzim je tady a s jeho příchodem je nejvyšší čas načerpat energii na zimní období a poskytnout příjemné uvolnění tělu i mysli. Není nad to nabrat dostatek sil příjemnou relaxací, a pokud zvolíte malebný lázeňský resort nedaleko Prahy, Lázně Mšené, nemůžete udělat chybu.

V Ústeckém kraji, v malebném údolí Mšenského potoka, přibližně 45 km severně od Prahy naleznete krásnou přírodu, mnoho kulturních památek a zajímavostí, ale především lázeňský resort Lázně Mšené. Menší rodinné lázně navíc díky své bohaté nabídce nejen léčebných, ale i wellness programů jsou jako stvořené právě pro podzimní relaxační či wellness pobyt s kamarádkou nebo manželem.


Podzimní lázeňské pobyty za výhodné ceny

Lázně Mšené svou širokou nabídkou lázeňských pobytů, ale i procedur jistě uspokojí, každého, i náročnějšího hosta. V nabídce naleznete zkrášlující programy pro ženy, relaxační pobyty pro muže, ale také Léčebné programy pro seniory ať na víkend nebo na celý týden. Během pobytu v lázních vás například čeká vstupní lékařské vyšetření, masáž zad, slatinný zábal zad, bylinková koupel, parafínový zábal na ruce či koupel s rašelinovým extraktem. Využít však může i manikúru, pedikúru kadeřnictví nebo v zimním období stále více vyhledávanou saunu. A pro všechny, kteří mají rádi pohyb a společenské aktivity, je zde v nádherném podzimním období možnost zahrát si například pétanque, kuželky nebo zapůjčit kolo. Vyhrazené turistické trasy pak přímo lákají k Nordic Walking procházce.


Kromě dokonalého odpočinku se můžete těšit i na výbornou stravu a příjemné ubytování. Snídaně formou švédských stolů a obědy a večeře s možností výběru ze tří menu značí pohodový pobyt plný dobré české kuchyně. Jako třešničku na dortu můžete po každém obědě nebo večeři navštívit lázeňský Café ? Restaurant Letzel v Pavillonu Dvorana a dát si jeden z mnoha vynikajících dezertů.


Darujte zdraví – relaxační lázeňský pobyt pro všechny věkové kategorie

Nevíte, čím potěšit svého partnera na Vánoce? Darujte společný pobyt v lázních a nechte se hýčkat lázeňskými procedurami. Vánočním dárkovým poukazem můžete darovat celý lázeňský pobyt či lázeňské procedury. Pokud si nebudete vědět rady, rádi vám poradíme na recepci lázní na telefonním čísle 416 866 007 nebo 009.

Přejeme příjemné podzimní dny.

Zdroj: PR článek společnosti Lázně Mšené, a.s.