Zahrada

Dopřejte své zahradě kvalitní zahradní domky Hörmann

Jako zajímavé zpestření sortimentu společnosti Hörmann se objevují v nabídce tohoto předního evropského výrobce dveří, vrat a vjezdových bran moderní zahradní domky.

Zahradní domek Hörmann
Zdroj: Hörmann

Firma Hörmann využila při výrobě této noviny své dlouholeté zkušenosti z výroby ocelových vrat. Její zahradní domky se vyznačují nejen vysokou kvalitou provedení, konstrukční pevností a precizním zpracováním. Samozřejmostí je dlouhá životnost a v neposlední řadě také stoprocentní klimatická neutralita.

Zahradní domky BERRY jsou vyrobené z ocelových plechů s pozinkovanou úpravou a jejich montáž je jednoduchá. Silnější tloušťky použitých plechů a rámová konstrukce zaručují dlouhou životnost a stabilitu. Na celém výrobku nenajdete žádné ostré hrany, takže jsou velmi bezpečné a hodí se i na zahradu, v níž se pohybují malé děti a čtyřnozí mazlíčci.

Vybere si každý

V nabídce jsou základní dva typy domků – BERRY Modern (elegantní a stylový design) a Classic (klasický a decentní design), které lze upravit podle dalších přání a potřeb zákazníka. K dispozici jsou tři rozměrové varianty a uzavírání jednokřídlovými nebo dvoukřídlovými dveřmi.

Zahradní domek Hörmann
Zdroj: Hörmann

Klient si může vybrat i to, jakou chce střechu, zda pultovou nebo sedlovou. Domky jsou primárně určeny jako místo, kam se ukládají zahradní nástroje a náčiní nebo nábytek i jízdní kola, lze je ovšem vybavit rovněž prosklením a policí na krbové dřevo.

V základní nabídce je 9 barevných variací, ale pro vnější i vnitřní nátěr se nabízí zákazníkům celá pestrá paleta módních i klasických odstínů v barvách RAL.

Více informací o zahradních domcích a celém sortimentu firmy naleznete na www.hormann.cz nebo v podnikové vzorkovně ve Středoklukách u Prahy.

ZDROJ: PR článek společnosti Hörmann