Interiér

Zatočte s nadměrnou vlhkostí v domácnosti

Věděli jste, že průměrná rodina vypustí denně do vzduchu okolo více než 12 litrů vody? Nadměrnou vlhkost bez vlhkoměru poznáme až podle jejích charakteristických projevů – vznikem vlhkých map na stěnách soustředících se především v rozích místností a majících za následek růst mikroorganismů a plísní, jejichž spory způsobují alergie a nepříjemná onemocnění dýchacích cest.

Zvýšená vlhkost poškozuje také náš majetek, a to zejména menší nevětrané prostory: šatně, skříně, botníky, zásuvky. Vzduch je v důsledku nadměrného vlhka zatuchlý a nepříjemný zápach můžeme cítit z ručníků, ložního prádla, a také osobních textilií.

Dostaňte vlhkost pod kontrolu

Před nepříznivými vlivy vlhkosti vám pomůže také účinný pohlcovač vlhkosti Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360 ° od společnosti Henkel. Výhodou tohoto přístroje je, že ke své činnosti nepotřebuje žádnou energii a pracuje zcela sám a bezpečně bez potřeby kontroly. Stačí do přístroje vložit tabletu, která nadměrnou vlhkost ze vzduchu vstřebává a vydrží až po dobu 3 měsíců (pozn. dole).

Zbavte se následků vlhkosti jednou pro vždy!

Pomocníkem v boji s následky nadměrné vzdušné vlhkosti je dezinfekční sprej a odstraňovač plísní Ceresit STOP PLÍSNI ALL IN ONE. Je dostupný v nádobě s praktickým rozprašovačem, který umožňuje jeho okamžité použití. Pro obnovení zašlého silikonu doporučujeme použití renovačního obnovovače silikonu – Ceresit RE-NEW, jehož použití zvládnete sami v jednom kroku! Na trhu je dostupný v bílé a nově také v šedé barvě.


Buďte k projevům vlhkosti nekompromisní a zbavte se jí jednou pro vždy! Více informací najdete na www.stop-vlhkosti.cz.

Poznámka – v místnosti do 20 m2, v závislosti na relativní vzdušné vlhkosti vzduchu