Interiér

Úklid – odpočinek a zábava?

Úklid, odpočinek, zábava – dají se vůbec tato slova použít v jedné větě? Odpověď zní: samozřejmě ano. Ač pro většinu lidí úklid představuje spíše povinnost a napětí, opak může být pravdou.

čištění domácnosti

Po celém dni v práci, kde na vás šéf tlačí s uzávěrkou, a nebo vám prostě nepřišly gumičky, si chcete trochu odpočinout. A tak si sednete k televizi a pustíte si nudný film. A starosti z práce vám stále straší v hlavě. Pokud ale chcete opravdu vypnout, existuje lepší řešení: pusťte se do úklidu! Zapněte si nahlas svou oblíbenou hudbu a přestaňte se vyhýbat tomu koši prádla čekajícího na vyžehlení, protože při úklidu platí přímá úměra: čím déle neuklízíme, tím spíš se nám do úklidu nechce. A tak neodkládejte a pojďte do toho! Jeden takový splněný rest vám zvedne náladu z dobře odvedené práce, zavede do života trochu více pořádku a zároveň opravdu po celém dni zrelaxujete svou mysl a odpočinete si.

Vraťte třeba ztracený lesk koupelně a kuchyni

Dodejte zašlým místům zářivý lesk a čistotu a ošetřete je přípravkem od českého výrobce. Čistič má speciální složení, díky kterému dokonale odstraní staré usazeniny, vytváří speciální ochranný film zabraňující dalšímu znečištění. Kuchyň nebo koupelna s přípravkem LARRIN získají nový lesk a čistotu. Navíc je vybaven praktickým rozprašovačem, se kterým je aplikace rychlejší, snazší a příjemnější.

Larrin produkty  | Zdroj: Druchema

 

K dostání v supermarketech a drogeriích po celé ČR.

Dodává: Druchema
Doporučená cena: 74 Kč / 500 ml

ZDROJ: článek společnosti Druchema