Interiér

Soutěž o 3x Bona Spray Mop a leporelo

Do soutěže se můžete zapojit snadno. Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku a pošlete nám namalovaný obrázek uklizeného dětského pokojíčku od vašeho dítěte. Tři z vás se stanou majiteli Bona Spray Mopu k čištění všech typů podlah a dětské knížky.

Podmínky soutěže

Už i maminky a děti baví úklid podlah!

Používáte kvalitní čisticí prostředky, které jsou šetrné k vaší podlaze? Používáte kyblík s vodou, v němž neustále máčíte hadr a poté na podlahu nanášíte špínu, kterou roztíráte po celé podlaze? Pak určitě nacházíte na podlaze skvrny a zvlněnou nabobtnalou nevzhlednou podlahu. Co s tím?

Za téměř 100 let existence na trhu nabízíme vskutku nejlepší čisticí prostředky prvotřídní švédské kvality. Nabízíme nejen profesionální údržbu podlah, kde se kladou nejpřísnější nároky na kvalitu a funkčnost, ale i produkty pro koncového zákazníka, kde klademe důraz na vaše děti či domácí mazlíčky, aby nenesli žádné riziko ohrožení zdraví. Naše čisticí produkty získaly certifikaci Green Guard. V roce 2015 jsme porazili 11 evropských konkurentů v testování nejlepšího produktu k čištění dřevěných podlah. Test prokázal, že Bona Spray Mop je jedničkou na trhu v oblasti čištění podlah.

Abychom pomohli maminkám, aby se jejich děti aktivně zapojily do úklidu, stali jsme se sponzorem dětské literatury. V balení Bona Spray Mopu nyní hledejte leporelo (pouze v limitované edici).

Staňte se fanoušky na Facebooku a získejte pravidelné informace, jak správně pečovat o svou podlahu.

www.bonaspraymop.cz

www.facebook.com/bona.domacnost