Interiér

Nové žehličky Gorenje: zvládnou vše od bavlny po hedvábí

Zaplnit šatník módními outfity už dnes, vzhledem k atraktivní nabídce značkových butiků, není žádný problém. Ale jak udržet původní vzhled oděvů i po vyprání tak, aby ani jemné tkaniny nezůstaly zmačkané a mnohdy nemalá investice do kvalitního, nadčasového modelu nepřišla nazmar? Nové žehličky gorenje si poradí se všemi druhy materiálů, takže se nemusíte bát pustit do šatníků aktuální módní trendy.

Převratnou novinkou jsou modely řady IONIC se speciální keramickou žehlicí plochou, obsahující krystaly Turmalínu. Turmalín je vzácný kámen, který po zahřátí vytváří až 6x více záporných iontů, než tradiční keramické žehličky. Záporné ionty zajišťují lepší pronikání páry do žehleného materiálu, což žehlení výrazně usnadňuje a zrychluje. Navíc kontinuální uvolňování záporných iontů snižuje nepříjemné projevy statické elektřiny na povrchu oblečení, které tak lépe drží tvar. Jemná špička pro přesné žehlení se postará o každý detail na oblíbených šatech či blůzce. Nové žehličky gorenje z řady IONIC – modely SIT 2200 VI, SIT 2400 CGI, SIT 2700 RI nabízejí nejjednodušší a nejrychlejší žehlení bez pomačkání a záhybů!

Trumfem nové řady napařovacích žehliček gorenje OPTI LINE je optimální funkčnost za nejlepší cenu. Modely SIH 2600 VC, SIH 2200 BC, SIH 1800 BT září barvami a mají řadu užitečných funkcí, jako je například funkce automatického vypnutí, odvápňovací systém Anti-Calc zabraňující usazování vodního kamene nebo funkce samočištění. Umožňují suché žehlení, kropení i parní žehlení a jsou vybaveny odolnou keramickou žehlicí plochou PERFECT GLIDE, zaručující výbornou klouzavost po žehleném materiálu (modely SIH 2600 VC, SIH 2200 BC) nebo žehlicí plochou  s povrchovou úpravou pro snadné žehlení SILK GLADE – PFTE (model SIH 1800 BT).

Nová generace žehliček je součástí atraktivní kolekce malých domácích spotřebičů gorenje. V prodeji jsou v síti kuchyňských studií KUCHYNĚ gorenje, v obchodech s elektronikou po celé republice i v e-shopech.  Malé domácí spotřebiče gorenje se vyrábějí s využitím nejmodernějších technologií a jsou opatřeny náležitými certifikáty stvrzujícími jejich bezpečný provoz. Svou kvalitou, technologickou vyspělostí a designem uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Více informací o malých domácích spotřebičích gorenje naleznete zde.