Interiér

MORA, značka plná života, přichází s novou generací spotřebičů

Kolikrát v životě jste se chtěli stát kuchařským mistrem? S novou generací spotřebičů české značky MORA se vám to podaří! Vestavné trouby, varné desky, odsavače par, myčky nádobí, mikrovlnné trouby, chladničky a sporáky s inovovanými funkcemi a designem nejen skvěle fungují, ale také krásně vypadají!

S novou generací spotřebičů přichází nový komunikační koncept značky MORA s  výstižným sloganem: Plná života od 1825. „MORA je součástí vašeho života po celá staletí. Je to značka, která žije s vámi ve vaší domácnosti a je součástí vašich příběhů, vaší kuchyně i rodiny. Na značku MORA je spolehnutí. To co ´vidí a slyší´ nesoudí ani nehodnotí. MORA je kvalitní po všech stránkách. MORA je plná života od roku 1825,“ říká Regina Netolická, marketingová manažerka značky MORA.

První sporáky značky MORA byly na světě již v roce 1919 a od té doby se stále zdokonalují. Nové sporáky MORA (indukční, elektrické, kombinované nebo plynové) s multifunkční troubou jsou připraveny udělat vše pro perfektní výsledek vaření, pečení, grilování a maximální spokojenost kuchaře i strávníků. A pozor, MORA nyní nabízí největší objem sporáku v kategorii 50 cm na trhu – až 70 litrů! Všechny sporáky mají integrované zapalování hořáků v knoflíku, takže už nemusíte hledat sirky, když se chcete pustit do vaření.

Zavařování, rozmrazování, předehřívání, výroba domácího jogurtu, pečení na několika úrovních zároveň, aniž by došlo k mísení vůní a chutí, speciální program na pečení masa… Vestavné trouby MORA nové generace zkrátka dokáží cokoliv, nač si vzpomenete! Nový elektronický programovací modul s přednastavenými programy pečení umožňuje uložit až 8 vlastních receptů. Vnitřní zaoblený tvar trouby, inspirovaný tradiční kamennou pecí, nechává horký vzduch ideálně cirkulovat rovnoměrně ze všech stran. Díky objemu trouby 65 l už není problém ani pečení obrovského krocana či svatomartinské husy. Ať už se pustíte do přípravy jakéhokoliv jídla, odsavače par MORA se postarají o čistý vzduch v kuchyni bez nepříjemných výparů a zápachu. Bonusem je vysoký výkon, nízká hlučnost, jednoduché ovládání. Značka MORA jako jediná na trhu nabízí odsavač, který má až 7 možností odtahů a je vhodný především do panelových bytů.

Dáváte přednost vestavným nebo radši volně stojícím myčkám? Šířce 60 nebo 45 cm? Mezi myčkami nádobí MORA najdete různá provedení i rozměry, ze kterých si určitě vyberete. Vítanou flexibilitu přináší programy mytí od rychlého intenzivního SpeedWash až po úsporný ECO program s minimální spotřebou vody a energie. Vašim potřebám se skvěle přizpůsobí i mikrovlnné trouby MORA – v nabídce jsou modely o objemu 17 až 32 litrů, s výkonem trouby od 700 do 1 000 W, mechanickým i elektronickým ovládáním… Některé modely mají navíc funkci grilu i možnost horkovzdušného ohřevu, takže můžete připravovat nejrůznější pokrmy včetně pečení masa, opékání nebo grilování.

Nová generace varných desek MORA nabízí indukční, elektrické a plynové provedení ve variantách 60 cm a 30 cm a se čtyřmi možnostmi hran sklokeramických desek. Například indukční desky mají až 90% účinnost ohřevu na indukční zóně s minimálními tepelnými ztrátami. Litr vody přivedou k varu za pouhé 4 minuty! Maximálně efektivní jsou také nové chladničky MORA. Funkce IceLimit omezuje tvorbu ledu a potřebu manuálního odmrazování až o 50 %!  „Výhodou je také do detailu promyšlené vnitřní uspořádání, včetně speciálních zásuvek: FreshBox udržuje potraviny déle čerstvé při teplotě okolo 3° C, VitaBox poskytuje dostatek prostoru a optimální podmínky pro ukládání ovoce a zeleniny, pro extra velké kusy potravin je v mrazničce připraven MaxiBox,“ dodává produktový manažer Jan Oplatka.

Více na www.mora.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Gorenje