Interiér

Letošní léto bude plné barev a chutí

Zábava? Zcela určitě. Ale té by nebylo bez výborného jídla a pití. Pozvěte si na jeho přípravu a servírování šikovné a rychlé pomocníky. Tupperware je pro vás má – jednoduchá řešení, která dělají život snazší!

Široký sortiment skýtá produkty k uchovávání čerstvých potravin, ale i přípravě pokrmů, k jejich vaření, servírování, mražení či přepravě. V nabídce naleznete také produkty k uskladňování sypkých zásob, ovoce a zeleniny v chladničce či na pečení, ale i pro naše nejmenší. Velice oblíbené jsou také formy určené k přípravě pokrmů v mikrovlnné troubě, které vám ušetří překvapivě mnoho času. Aktuální katalog pro je jich plný!

Celoživotní záruka

Produkty vynikají do posledního detailu promyšleným zpracováním a funkčností, ale také nejvyšší kvalitou. Všechny výrobky jsou zhotoveny ze speciálních materiálů určených pro styk s potravinami, nejsou zdraví škodlivé a nemají vlastní pachy, které by se přenášely na potraviny. I proto si Tupperware může dovolit udělovat na případné výrobní či materiálové vady celoživotní záruku.

Thermo dlouho nepoleví

Chcete uchovat právě ugrilované maso teplé pro opozdilce? Sada Thermo  vás nezklame. Skládá se ze dvou nádob (4,3 l a 3,5 l, 835 Kč), které do sebe zapadají a tvoří kompaktní celek, a dvojitého rozebíratelného víka. Vytváří tak po složení vzduchovou vrstvu, která tepelně izoluje uchovávané potraviny až na hodinu a půl. Rýže a většina zeleniny vám vydrží v nádobě horké více než dvě hodiny. Stejné je to i naopak, pokud servírujete studené pokrmy. Výhodou sady Thermo je také její rozebíratelnost. Tím získáte hned dvě servírovací nádoby s víky. K sadě si můžete zakoupit i Thermo Servírovací lžíci (29,5 cm, 120 Kč). 

Sluneční svit na vašem stole

Barvy s námi dokáží neuvěřitelné věci. Zlepší náladu, navodí chuť k jídlu… Kdo miluje ty veselé, oblíbí si také výraznou servírovací řadu Tupperware (Mísa 2,5 l, 330 Kč; Mísa 1,3 l, 260 Kč; Dvojčata (2 mísy po 550 ml), 360 Kč). Její svěží transparentní barvy se pod širým nebem ještě více rozjasní. Kromě toho, že se na ně hezky dívá, oplývají také vysokou funkčností. Mísy mají vodotěsná víka, takže se skvěle hodí nejen na přípravu a servírování pokrmů i na pikniku.
S Tip top konvicí (2 l, 550 Kč) jen tak něco nerozlijete. Ať už díky přesné nalévací hubičce nebo výraznému vlnitému vzoru po obou stranách konvice, který umožňuje její bezpečné uchopení, takže v rukách vůbec neklouže. Díky štíhlému tvaru ji navíc kamkoli bez problému umístíte. Třeba do dvířek lednice.
Servírovací řadu skvěle doplňují Nová vlna Hrnky (2 hrnky po 350 ml, 310 Kč) s ergonomicky tvarovanými oušky. Spolu s nimi získáte také víka, která hrnky uzavírají vzduchotěsně a vodotěsně.

Více informací a produktů naleznete zde.