Interiér

Krbová kamna vybírejte v showroomu a se slevou

Přemýšlíte, jak vytopit váš dům nebo chalupu? Krbová kamna jsou tradičním řešením, která zahřejí už svým vzhledem. Jak ale vybrat ta nejlepší? S jakým výkonem? A zvolit krbová kamna s plechovým pláštěm nebo kachlová? Nechte si poradit v jednom z největších showroomů na krbová kamna v Česku v pražských Vysočanech.

Na Praze 9 v ulici K Žižkovu je v blízkosti metra Vysočanská otevřen jeden z největších showroomů u nás. Na výstavní ploše 250 čtverečních metrů najdete kolem padesáti nejprodávanějších krbových kamen na českém trhu značek Haas+Sohn a Romotop. Mezi vystavenými najdete plechová a kachlová kamna i kamna s teplovodním výměníkem. K dispozici zde jsou i kompletní vzorkovníky keramik Haas+Sohn a Romotop, aby jste svůj krb mohli co nejlépe sladit s interiérem.

V showroomu vám s výběrem poradí a pomůže proškolený a certifikovaný odborník na krbová kamna. Navíc pro vybraná kamna značky Romotop můžete využít možnost objednání odborné montáže přímo technikem společnosti Romotop. Kromě těchto výhod Kamna zde můžete nakoupit za internetové ceny, tedy ceny nižší, než jsou doporučené výrobcem a doprava kamkoliv po celé ČR je zajištěna zdarma. Pokud se vám investice do kamen aktuálně nehodí, můžete využít možnost nákupu na splátky bez navýšení. K nákupu většiny krbových kamen navíc dostanete dárek v podobě sady krbového nářadí.

Showroom Give.cz

www.give.cz/showroom-krbova-kamna

otevřeno Po – Pá od 10:00 do 19:00 a v Sobotu od 10:00 do 14:00

(lze se dohodnout i na individuální návštěvě mimo otevírací dobu)

Komentovat

Nepřehlédněte