Interiér

Dodejte svým podlahám dokonalý lesk díky novince Bistrol

Nejen v rámci vánočního úklidu můžete rozzářit a ošetřit své podlahy. Ať už jsou z dlažby, kameniny, linolea, PVC, dřeva nebo laminátu, vše vyřešíte s novinkami Bistrol od společnosti Druchema. Jedná se hned o dva nové produkty této řady, které společnost v jarním období představuje. Jsou jimi Bistrol 3 v 1 na linoleum a dlažbu a Bistrol 3 v 1 na dřevo. Druchema tak myslela na různorodost podlahových krytin, a i svým novým produktům zajistila maximální využitelnost. Bistrol na linoleum a dlažby i na dřevo je už nyní k dostání v e-shopu společnosti, ale také v obchodních řetězcích.

Péče o podlahy ještě nebyla snazší! Pryč jsou doby zdlouhavého a únavného mytí a leštění podlah. S produkty společnosti Druchema přichází revoluce v oblasti péče o domácnost a její údržbu.

Produkty Bistrol na podlahy vynikají svojí účinností. Dokonale odstraní veškeré nečistoty a zároveň dodají podlahám lesk, který se navíc při každém dalším použití přípravků znovu obnovuje.

Příjemnou přidanou hodnotou pak je rychlost schnutí, nezanechávání stop po aplikaci a velmi ceněný protiskluzový účinek.

Oba produkty – Bistrol 3 v 1 na linoleum a dlažbu a Bistrol 3 v 1 na dřevo –  jsou dodávány v úsporném koncentrovaném balení o obsahu 750 ml.

Ředění

Míra ředění produktů závisí na stupni znečištění ošetřovné plochy. Doporučován je každopádně poměr 1:5 – 1:2, což odpovídá zhruba obsahu dvou až čtyř uzávěrů na 5 litrů vody.

Aplikace

V připraveném roztoku stačí namočit mop nebo větší kus tkaniny a vyždímat. Následuje důkladné vytírání znečištěné podlahy. Mop nebo tkanina se v roztoku dle potřeby opětovně namáčí. Čistá a lesklá podlaha se objeví ihned.

Bistrol 3v1 na linoleum a dlažbu – vhodné povrchy
– dlažba, mramor, kamenina, PVC, linoleum, syntetické podlahoviny

Orientační cena: 95 Kč

Bistrol 3v1 na dřevo a parkety – vhodné povrchy
– dřevěné lakované a laminátové podlahy, parkety, prkna
Orientační cena: 95 Kč

S produkty řady Bistrol jsou nyní i ty nejnutnější a nejméně oblíbené domácí činnosti snadné, rychlé a nenáročné. A kdo by to neocenil, zejména před důležitou návštěvou?

O společnosti:

Společnost DRUCHEMA – Družstvo pro chemickou výrobu patří k tradičním českým firmám, které
se specializují na široké spektrum chemických výrobků pro každodenní využití. Jedná se zejména
o produkty zaměřené na dům a zahradu, sport, hobby, autokosmetiku nebo speciální produkty
a volnočasové aktivity. DRUCHEMA byla založena již v roce 1951 a v průběhu let se stala největším českým chemickým družstvem a zavedeným výrobcem kvalitních českých produktů. Nejznámější produkty v portfoliu společnosti jsou barvy na vejce OVO, autokosmetika TEMPO, lepidlo na papír HERKULES či lyžařské vosky SKIVO. Veškeré výrobky jsou vysoce účinné, laboratorně zkoušené
a atestované, plně vyhovující platným ekologickým předpisům a evropským normám. DRUCHEMA vyváží své výrobky i do zemí Evropské Unie a dále do východní Evropy.

Více informací:

www.druchema.cz

www.facebook.com/druchema