Dům a stavba

Vysoká kvalita a rychlost při zdění s maltami PROFIMIX!

S příchodem jara a začátkem stavební sezóny přicházejí výrobci s akčními nabídkami materiálů, které vám usnadní práci a nezatíží vaší peněženku. Pokud jste pro svou stavbu zvolili stavební systém z plných nebo lehčených cihelných prvků, betonových bloků, pórobetonu nebo vápenopískového zdiva můžete využít výhodnou nabídku zdicích malt a lepidel ze systému PROFIMIX.

Sortiment maltových a omítkových směsí PROFIMIX vyrábí jedna z nejmodernějších linek u nás – výrobní závod KM Beta v Bzenci na Hodonínsku. Značka PROFIMIX zastřešuje kvalitní cementové potěry, lepicí a stěrkovací hmoty, zdicí malty, dále jádrové a štukové omítky a tepelně-izolační malty a omítky.

Zdicí malty se hodí ke zdění obvodového, nosného i výplňového zdiva a příček. Výběr konkrétního typu suchých směsí ovlivňuje nejen materiál, z něhož budete stavět, ale i konkrétní typ výrobku. Zatímco při zdění z broušených cihel budete potřebovat lepidlo, u nebroušených klasickou maltu.

Lepidla a malty PROFIMIX tvoří spolu se zdicími prvky stejného výrobce (vápenopískové zdivo SENDWIX) ucelený systém vhodný zejména pro nízkoenergetické a pasivní domy. Všechny produkty můžete zakoupit z pohodlí domova prostřednictvím eshopu, navíc se slevou až 40%.

Podrobnosti o výrobcích Profimix najdete na www.kmb-profimix.cz