Dům a stavba

Pokládka dřevěných podlah s Bona QUANTUM

Bona Quantum představuje novou generaci lepidel na bázi silanu, s integrovanou bariérou proti vlhkosti pro instalaci dřevěných podlah.

Pokládka dřevěné podlahy s Bona Quantum

Jedinečná receptura nabízí produkt 2v1, který přináší vynikající pevnost, která se postupem času zvyšuje. Lepidlo Bona Quantum poskytuje dlouhodobý výkon a stabilní výsledek. Zajišťuje, že podlaha zůstane dobře přilepená, nedochází ke smrštění dřeva. Jedná se o všestranný produkt, který přináší fantastický výkon, ať už je se jedná o jakoukoliv práci. Díky svému univerzálnímu použití je nejlepší volbou pro širokou škálu podlahovin, takže můžete skladovat méně produktů.

Technologie Bona Titanium Technology poskytuje lepidlu Bona Quantum čtyřnásobné zesíťování pro vynikající trvanlivost s extrémně vysokou počáteční pevností lepení, která drží prvky na své místě, zejména širší prkna, bez rizika vzniku dutých míst. Podlahy instalované s Bona Quantum lze bezpečně zatížit lehkou chůzí již po 4- 6 hodinách.

Pokládka dřevěné podlahy s Bona Quantum.

Vyvíjející se pevnost

Technologie Titanium Technology dodává Bona Quantum pevnost, která se postupem času zvyšuje. Lepidlo se snadno aplikuje a vytváří hladkou aplikaci s extrémně dobrým výsledkem nalepené dřevěné podlahy.

Lepidlo Bona Quantum je vhodné pro dnešní moderní potřeby díky schopnosti absorbovat pohyb a síly, mezi podlahovým prvkem a podkladem.

Lepidlo Bona Quantum se snadno aplikuje a vytváří hladkou aplikaci s extrémně dobrým výsledkem nalepené dřevěné podlahy.

Bariéra proti vlhkosti

Bona Quantum šetří čas tam, kde podklad není dostatečně suchý. Působí jako integrovaná bariéra proti vlhkosti. Produkt 2v1, bariéra proti vlhkosti a lepidlo zajišťuje úspěšnou pokládku podlahy v širokém měřítku podmínek podkladu. Ochrání betonový podklad proti vlhkosti až do 5 CM% nebo 95% RH (85% RH pro podlahové vytápění). Při použití nové špachtle Bona Trowel Plus se sníží prostoje a je možné dosáhnout až 30% úspory.

Bona Quantum ůsobí jako integrovaná bariéra proti vlhkosti

Široká použitelnost

Bona Quantum lze použít pro různé typy dřevěných podlah. Udržuje optimální rovnováhu mezi pevností a elasticitou rok za rokem, poskytuje podlaze životnost vysoce kvalitního produktu. Bona Quantum lze použít také na venkovní palubky*, stejně jako na kovové povrchy. Tento všestranný produkt může pokrýt až 90% vašich potřeb lepidla.

*Při použití na venkovních palubkách, kontaktujte našeho Bona technika pro další informace.

Bona Quantum lze použít pro různé typy dřevěných podlah

Nový lístek pro životní prostředí

Uvedením Bona Quantum a lepidel příští generace jsme udělali nový krok na cestě udržitelnosti Bona. Představujeme ekologické balení vyrobené z recyklovaných plastových kbelíků. Nové balení má moderní vizuální vzhled a je vyrobeno ze 75% recyklovaného plastu. Ušetříme až 13% Co2. Také snižujeme naši uhlíkovou stopu přibližně o 60%. Nový vzhled zahrnuje tisk etiket přímo na produkt, které se nemůžou náhodně odloupnout.

Bona CR, spol. s r.o.
Obchodní 132
251 01  Čestlice
tel. CR: +420 211 153 340
tel. SR: +421 265 457 161
fax CR: +420 211 153 349

bonacr@bona.com
www.bona.com/cz

Logo Bona

ZDROJ: PR článek společnosti Bona