Dům a stavba

Omítka Cemix MAGIC DECOR STONE vytvoří věrohodný vzhled kamene

Kreativní svobodu v podobě barev, struktur, vzhledu betonu či cihelného zdiva a nově i různých přírodních materiálů nabízejí omítky Cemix MAGIC DECOR. Letošní novinkou je designová omítka vytvářející věrohodný vzhled kamenného obkladu Cemix MAGIC DECOR STONE.

Omítka Cemix MAGIC DECOR STONE s efektem kamene
Zdroj: Cemix

Novinka je dostupná ve čtyřech trendových odstínech tradičních hornin – žuly a pískovce.

Pastovitá omítka Cemix MAGIC DECOR STONE pro vnější i vnitřní použití je finální povrchovou úpravou pro vysoce mechanicky a vlhkostně namáhané plochy, ať už se jedná o soklové části budov nebo i celé fasády, uplatní se na stěnách chodeb a schodištích atd. Lze z ní vytvořit portály kolem oken nebo dveří i designové prvky v interiéru, záleží jen na nápaditosti architektů a designérů.

Omítka Cemix MAGIC DECOR STONE se vzhledem kamene
Zdroj: Cemix

Nová omítka Cemix MAGIC DECOR STONE je dostupná ve čtyřech vyhledávaných odstínech tradičních hornin, žuly a pískovce – GRANIT WHITE, GRANIT GREY, SAND SAHARA a SAND STONE. Ty lze navíc ještě individuálně rozšířit o třpytivé varianty pomocí příměsí DECOR SLÍDA nebo DECOR GLITR.

vzorkovník omítky Cemix v odstínech GRANIT WHITE, GRANIT GREY, SAND SAHARA a SAND STONE
Cemix MAGIC DECOR STONE je dostupná ve čtyřech odstínech tradičních hornin, žuly a pískovce – GRANIT WHITE, GRANIT GREY, SAND SAHARA a SAND STONE | Zdroj: Cemix

Více informací naleznete na www.cemix.cz.

ZDROJ: článek společnosti Cemix