Dům a stavba

I střechám vládnou moderní technologie

Moderní technologie a design se nevyhýbají ani střechám. Důkazem je portfolio betonových tašek od značky BMI BRAMAC. Zahrnuje střešní tašky nejen klasických, ale i moderních tvarů, atraktivních barevných odstínů a řadu inovativních funkcí.

Betonová taška Classic s technologií Protector PLUS

Na vlnách klasiky

K nejžádanějším modelům z portfolia značky BMI Bramac se řadí střešní taška Classic Protector PLUS. Tato taška spojuje klasický šarm s moderní technologií výroby. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašek s povrchem Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného betonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Toto vše zvyšuje ochranou schopnost krytiny před usazováním mechů, nečistot a řas a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti.

Na povrch tašek s technologií Protector PLUS je aplikována vrstva mikrobetonu.  | Zdroj: Bramac

Ve jménu inovací

Nejnovější trend v oblasti střešních krytin reprezentují v sortimentu firmy BRAMAC střešní tašky vyráběné technologií STAR nebo AERLOX. Střešní tašky STAR mají do povrchu integrované speciální pigmenty, které odráží třikrát více infračerveného záření než běžné tašky a snižují teplotu na spodní straně tašek až o deset stupňů. Krytina tak přispívá k omezení přehřívání střechy a podkroví. Model střešní tašky Classic AERLOX ULTRA má zase díky speciální výrobní technologii o 30 % lehčí hmotnost než srovnatelné modely. Díky tomu je vhodný i pro střechy s limitovanou nosností krovu.

Střešní taška Classic AERLOX ULTRA je o třetinu lehčí než srovnatelný model betonové tašky.  | Zdroj: Bramac

V minimalistickém designu

Trendem současné architektury je minimalismus a čisté tvary. Betonová taška Tegalit STAR je přesně tím, co si moderní architektura žádá. Má dokonale rovný profil, který vyniká i díky sametově hladkému povrchu. Exkluzivní vzhled krytině propůjčují netradiční barevné odstíny. Kromě  přírodního odstínu terracotty je k dispozici metalický odstín granit metalic nebo odstín zinkově šedé.

Betonové tašky s technologií STAR se vyrábí v atraktivních metalických odstínech.  | Zdroj: Bramac

I na detailu záleží

Moderní střecha se neobejde bez funkčního a plně kompatibilního příslušenství. Ke každému modelu střešních tašek nabízí Bramac kompletní program originálních střešních doplňků pro vyřešení každého detailu střechy. Nabídku doplňuje nadkrokevní tepelná izolace BramacTherm či okapový systém. Všechny komponenty do sebe dokonale zapadají a dohromady vytvářejí Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC. Na prověřená řešení střešního pláště se vztahují i nadstandardní záruky. Společnost BRAMAC nabízí 30letou záruku na kvalitu všech nabízených typů krytin. Dle vybraného příslušenství pak mohou zákazníci získat další 10 nebo 15letou záruku na funkčnost střešního systému. Kompletní nabídku završuje profesionální servis a poradenství.

Speciální pigmenty integrované do povrchové vrstvy betonových tašek STAR odrážejí část infračerveného světla a tím omezují přehřívání střechy  | Zdroj: Bramac

 

ZDROJ: PR článek společnosti Bramac