Dům a stavba

Akustické desky Knauf Cleaneo RE elegantně vyřeší problém s akustikou

Poslední novinkou Společnost Knauf je designově působivá a mimořádně funkční novinka, akustická děrovaná deska Knauf Cleaneo RE.

Akustické desky

Akustika se v současnosti řeší především v administrativních budovách, reprezentačních prostorech, konferenčních sálech, školách a školkách. Současný trend rychloúdržbových tvrdých povrchů a velké otevřené prostory ale nahrávají vzniku nežádoucí ozvěny i v bytech. Ekonomickým a snadným řešením špatné akustiky je i instalace děrovaných akustických sádrokartonových desek, které dokáží část zvuku pohltit a tím minimalizovat nežádoucí dozvuky.

Poslední novinkou Společnost Knauf je designově působivá a mimořádně funkční novinka, akustická děrovaná deska Knauf Cleaneo RE. Díky nepravidelně rozptýleným nestejně velkým obdélníkům rozehrává zajímavou optickou hru na stropech či svislých zdech, kam je možné desky nainstalovat.

Velkou výhodou akustických děrovaných desek je schopnost snižovat koncentraci škodlivých látek v interiéru. Obsažený Zeolith dokáže rozložit látky typu formaldehyd, benzol a různé zápachy na vodu a oxid uhličitý. V podstatě čistí vzduch 24 hodin denně, 365 dní v roce. Děrované desky Knauf Cleaneo tak nejen zlepší akustickou pohodu v interiéru, ale navíc přispějí k lepší kvalitě vzduchu u vás doma.

www.zesilteticho.cz