Dílna a hobby

Loctite – skvělý parťák pro letní dobrodružství

Během léta nechceme sedět doma. Rádi si vyrazíme na výlet do přírody, stanovat nebo na piknik do parku s naší drahou polovičkou. Také aktivně sportujeme či jsme u vody.

V létě se zkrátka pořád něco děje a potřebujeme být vždy připraveni na drobné nehody. Může se stát, že píchnete kolo nebo se Vám propíchne nafukovací matrace do vody zrovna, když jste mimo civilizaci. Nebo se utrhne ucho od košíku s věcmi na piknik v parku či zahradě. Nebo po postavení stanu objevíte drobnou dírku, kterou by do něj mohlo téci. Ideálním řešením je mít u sebe univerzální lepidlo Loctite Super Attack, které Vás doslova zachrání. Co se zlomí, propíchne, praskne, utrhne se dá vždy snadno slepit.

Díky nové receptuře lepidlo odolává silným otřesům i vodnímu tlaku. S praktickým kapesním balením snadno opravíte poškozené a zlomené věci a lepidlo tak poslouží jako první pomoc na cestách, při turistických výpravách, v autě nebo při sportu. Lepidlo je odolné vůči extrémním teplotám, od -50 ? do +120 ?. Vteřinová lepidla Loctite mají různé aplikátory, různé velikosti balení a tekutou nebo gelovou konzistenci, takže máte z čeho vybírat. Všechny lepidla mají speciální uzávěr, který brání jejich vyschnutí, takže je můžete v klidu odložit a poté použít znova.

Loctite Super Attak The Original lze použít na všechny druhy povrchů a po zasunutí má průhlednou barvu, takže místo opravy je téměř neviditelné. Navíc například slepený hrneček můžete opět bez obav mýt v myčce, aniž by se spoje poškodily. Pří aplikaci na svislé plochy je vhodné použít Loctite Super Attak Power Flex Gel, který má gelovou konzistenci, takže při aplikaci nesetká a nekape.

Lepidla jsou bez rozpouštědel a jsou ideální pro materiály, jako je porcelán, kov, guma, kůže, dřevo, plasty (kromě PE/PP) a papír. Pokud nevíte, co s čím slepit, navštivte naši stránku www.loctite-superattak.cz. Hlavně nezapomeňte, že co zlomíte, to slepíte!