Zdraví

Vyhněte se kolonám na e-koloběžce Narex

Hledáte šikovného pomocníka pro cestování do práce, na vyjížďky městem nebo přírodou? Úžasný a ekologický prostředek k tomu je akumulátorová koloběžka Narex.

vyjížďka na e-koloběžce

E-koloběžky jsou na jaře tohoto roku absolutním hitem. Českolipský výrobce elektronářadí zařadil e-koloběžku do svého sortimentu po nečekaném úspěchu koncem loňského roku, kdy byla součástí nabídky novinek v oblasti akumulátorové techniky – BRUSHLESS. Bezuhlíková (bezkomutátorová) akumulátorová technika disponuje motory s větší výdrží a delší životností, právě díky absenci uhlíků a komutátoru. Dosahuje tak vyšších výkonů a stejnou technologii je možné využít i u koloběžek, které dosud nikdy v nabídce Narex nebyly.

rozložený scooter

Zaručuje vysoký komfort jízdy po rovných i členitých površích. Pevný ocelový rám a široký hliníkový odlitek nosné plošiny jsou stabilní i při pohybu na nezpevněném terénu. 8,5palcová bezdušová kola tlumí nárazy a vibrace, zvyšují reakceschopnost a usnadňují ovládání. Díky uložení akumulátoru do sloupku stroje má koloběžka vysokou světlou výšku (120 mm), bez obtíží tedy zdolá i běžné zpomalovací prahy, nájezdy na chodníky a jiné terénní nerovnosti. Výkonný bezkomutátorový motor si poradí se stoupáním až 15°.

Vyměnitelný Li-Ion akumulátor na e-koloběžce Narex
Vyměnitelný Li-Ion akumulátor

Jádro vyjímatelného akumulátoru tvoří kvalitní Li-Ion články Panasonic o jmenovité kapacitě 6,4 Ah, díky nimž je možné na jedno nabití ujet vzdálenost až 25 km. Ujetá vzdálenost se může lišit podle terénu a hmotnosti uživatele. Nabíjecí čas plně vybitého akumulátoru se pohybuje mezi 150–180 minutami. Baterii lze nabíjet vyjmutou nebo přímo ve sloupku stroje prostřednictvím nabíjecího konektoru. Tento fakt pasuje koloběžku jako ideální prostředek pro cesty do práce. Ekologické, rychlé, snadné a během pracovní doby opět připravené k jízdě.  Pro opravdové nadšence nabízíme možnost koupě náhradního akumulátoru, kterým je možné až zdvojnásobit dojezd. Výměna náhradního akumulátoru je velmi snadná a rychlá, zabere jen pár vteřin. Hmotnost akumulátoru je 1,5 kg.

Bezpečnost je vždy na prvním místě!

S ohledem na zajištění co největší bezpečnosti při jízdě za snížené viditelnosti je e-koloběžka NAREX standardně vybavena předním LED reflektorem s aktivním dosvitem až 20 m a zadní červenou LED lampou. Pro jízdu v zástavbě nebo na cyklostezkách slouží manuální signalizační zvonek.

vyjížďka na e-koloběžce

Kotoučová a nožní brzda

Zadní kotoučová brzda s funkcí e-ABS se vyznačuje vysokou spolehlivostí při brždění. Zadní nožní brzda v mezních situacích zkracuje brzdnou dráhu na nutné minimum. Jakmile uživatel začne brzdit, začne přerušovaně svítit zadní červená LED lampa. 350 W BRUSHLESS motor uložený v disku předního kola, dokáže akcelerovat až na rychlost 29 km/hod a zároveň být maximálně efektivní. Při jízdě z kopce, nebo při brždění, dokáže vytvářet přebytečnou energii, rekuperovat ji zpět do baterie a významně tak prodlužovat dojezd stroje.

E-koloběžka Narex je neuvěřitelně skladná

Sklápěcí mechanismus koloběžky je obdivuhodně jednoduchý, takže ji můžete snadno složit do zavazadlového prostoru auta, nebo vzít s sebou do autobusu, metra a tramvaje. Speciálně navržený zámek znemožňuje rozložení koloběžky během jízdy.

Sklápěcí mechanismus koloběžky

Doporučená prodejna cena 12 490 Kč s DPH. Ceny u jednotlivých prodejců se mohou lišit. Seznam prodejců značky Narex hledejte ZDE.

Více na www.narex.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti NAREX

Komentovat

Nepřehlédněte