Interiér

Vytlačte trable z domu

Každý dům či byt potřebuje údržbu. Nezáleží na tom, zda se jedná o starší budovu nebo novostavbu. Postupem času vznikají v každé domácnosti problémy, které je potřeba řešit. Prasklina ve zdi, spára za sprchovým koutem, netěsnící okna, škvíra pod parapetem, prosakující akvárium… To jsou momenty, kdy je potřeba pustit se do oprav.

PattexV každé domácnosti se setkáváte s menšími či většími problémy. Praskliny na stěnách, zatékání vody za dřezem, štěrbiny kolem oken a dveří, začernalý kraj okolo vany způsobený plísní, to všechno jsou závady, které se vyskytují postupem času v každé domácnosti. Každý dům či byt potřebují údržbu. Můžete pozvat na pomoc odborníky nebo se pustit do oprav sami.

Není to nic složitého. Zejména, když si pořídíte šikovné pomocníky. Vyzkoušeli jsme pro vás dvě nové opravné hmoty Pattex. Jako první věc jsme ocenili praktické balení se samospouští. Nemusíte kupovat nic dalšího, nádobka je totiž pod tlakem a po stisku spouště se za chvilku objeví opravná hmota. Balení má dokonce speciální spoušť, kterou jsme si mohli korigovat  sílu vytlačované hmoty. Navíc je tryska otočná a tak jsme dokázali snáz nanést hmotu i za kohoutkem, nebo pod vanou.

První věc, do které jsme se pustili, byla spára ve stěně, trochu jsme ji nejdříve proškrábli nožíkem a pak nanesli opravnou hmotu  Pattex Praskliny, stěny a stropy. Práce s ní byla velmi rychlá a snadná. Po zaschnutí jsme opravené místo přetřeli barvou a po spáře ani památky.

Druhé místo, které potřebovalo naše šikovné ruce, byla koupelna. Silikon okolo umyvadla a vany již delší dobu netěsnil a někde byl lehounce začernalý. Strhnout původní silikon nebyla přece jen legrace. Pořídili jsme si speciální škrabku, kterou to šlo snáz. Na nové spáry jsme použili opravnou hmotu Pattex Koupelny a kuchyně. Práce šla snadno od ruky. Na závěr jsme nový silikon vyhladili prstem. Nyní vypadají spáry skvěle a všude těsní.

Pattex Koupelny a kuchyně navíc chrání před vodou a plísní. Speciální receptura opravné hmoty odpuzuje vodu a plísně.

Opravy nemusí být tak složité. Stačí si jen dobře vybrat šikovné pomocníky – www.pattex.cz

-red-