Interiér

GROHE Blue Home: Flexibilní vytahovací perlátor a ovládání pomocí aplikace

Systém GROHE Blue Home je nyní k dispozici také s flexibilním vytahovacím perlátorem a ovládáním pomocí mobilní aplikace

systém Grohe Blue Home Mood
  • Vylepšená manipulace pro ještě větší pohodlí v kuchyni
  • Udržitelný požitek z vody pro každého
  • Chytré sledování zbývající kapacity CO2 karbonizační lahve

Chytré technologie v domácnosti jsou trendy – a díky kuchyňskému systému GROHE Blue Home si budete moci doma vychutnat vodu chytřeji než kdy dříve. Neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou vodu, která skvěle chutná, je filtrovaná a vychlazená na optimální pitnou teplotu, budete mít k dispozici přímo z elegantní kuchyňské baterie. Kromě stávajícího modelu Blue Home nyní společnost GROHE uvádí na trh verzi s vytahovacím perlátorem. A díky aplikaci GROHE ONDUS budou uživatelé okamžitě upozorněni ve chvíli, jakmile se bude zbývající kapacita filtru nebo CO2 karbonizační lahve blížit ke konci. Tato aplikace je zároveň vstupenkou ke snadnému objednávání náhradních náplní z internetového obchodu GROHE Blue Online – stačí pár klepnutí a objednávka bude zákazníkovi doručena až ke dveřím. Zákazníci si tak mohou náhradní náplně objednat například z dovolené, aby na ně po příjezdu domů mohla čekat lahodně osvěžující voda.

Všestrannost formou i funkcí

Systém GROHE Blue Home představuje malou revoluci v kuchyni. Časově náročné nakupování balené vody a její přenášení a skladování nyní patří do minulosti. Díky svému elegantnímu designu se baterie GROHE Blue Home stane také atraktivním středem pozornosti každé kuchyně. Tato štíhlá dřezová baterie se může pyšnit intuitivním ovládáním, dvěma dostupnými povrchovými úpravami – chromovou a SuperSteel – a třemi variantami výpusti, díky kterým se stane přirozenou součástí každé kuchyně. Novinka v sortimentu: baterie systému GROHE Blue jsou nyní k dispozici také v našich exkluzivních barevných provedeních z kolekce GROHE Colors. Prostřednictvím barev jako Hard Graphite, kartáčovaný Hard Graphite, Warm Sunset a kartáčovaný Warm Sunset budete moci prozářit vzhled každé moderní kuchyně (k dispozici od června 2019).

GROHE Blue Home je synonymem všestranné funkcionality pro každodenní život: Varianta Duo poskytuje běžnou, kohoutkovou vodu a chlazenou, filtrovanou a volitelně nasycenou vodu současně. Stačí stisknout tlačítko. Vytahovací perlátor je poté zárukou dokonalé flexibility. Kromě varianty Duo se však v portfoliu společnosti GROHE nachází také model Mono, což je jednoduchá a intuitivní vodovodní baterie, která je určená jako doplněk stávající dřezové baterie, a slouží výhradně pro dávkování filtrované, pitné vody.

Prostorově úsporná a snadná montáž

Úvodní sada systému GROHE Blue Home obsahuje vodovodní baterii a chladič vybavený integrovaným filtrem a CO2 karbonizační lahví. Celý systém je mimořádně kompaktní a vejde se i do té nejmenší kuchyňské linky. Pro umístění chladiče bohatě stačí, pokud má linka 40 centimetrů na šířku. Filtr, který zajišťuje optimální kvalitu pitné vody, a CO2 karbonizační lahev pro osvěžující požitek z perlivé vody, lze snadno vyměnit zepředu.

Systém GROHE Blue šetří nejen peníze, ale také životní prostředí

Co se týče trvale udržitelného a zdravého životního stylu, připisuje si systém GROHE Blue hned čtyři body: Majitelé kuchyňských systémů prokazatelně vypijí až o 35 % více vody než příznivci vody balené.[1] Současně systém GROHE Blue Home šetří také peníze: Ve srovnání s kupováním značkové balené vody jsou náklady sníženy až o 60 procent. Používání kuchyňského systému GROHE Blue Home v domácnosti stojí necelé 4 koruny denně. A nesmíme opomenout ani ekologickou stopu: Ta bude pořízením systému snížena v porovnání s balenou vodou až o 61 %. Navíc klesne spotřeba plastů a dalších obalových materiálů.

Více informací získáte na webových stránkách www.grohe.cz


[1] Výsledek zákaznického průzkumu ohledně pitného režimu ze září 2015.