Interiér

BUĎTE PŘIPRAVENI NA JARO! Velký úklid může být snazší, než se zdá

Ať chceme nebo ne, velkému jarnímu úklidu se většina z nás nevyhne. Je zde však způsob, jak si vše ulehčit a ještě ušetřit čas. Úklidový systém Kobold VK150 od firmy Vorwerk se dokonale přizpůsobí vašim potřebám a pomůže s jakýmkoli problémem, se kterým se při úklidu pravidelně setkáváte, ať už to je prach na špatně přístupných místech, zaschlé kapky vody v koupelně nebo nepořádek po vašich čtyřnohých mazlíčcích.

Kobold VK150 není obyčejný vysavač. Díky širokému spektru účinných nástavců hravě zvládne údržbu domácnosti doslova od podlahy až po strop. Poradí si nejen s koberci a pevnými podlahami, ale rovněž s matracemi v postelích. Výborně se hodí na odstranění srsti domácích mazlíčků z čalouněných sedacích souprav a s jeho pomocí vysajete i prach z textilií a špatně přístupných míst, jako jsou vysoké skříně nebo rámy obrazů.

Výrobky Vorwerk si oblíbilo již několik milionů zákazníků po celém světě především pro jejich dlouhou životnost (samozřejmostí je pětiletá záruka), funkční design (Vorwerk je držitelem prestižního ocenění RedDot Award), variabilitu a snadné používání. Díky certifikaci TÜV Nord: „Vhodný pro alergiky“ je Kobold VK150 ideální pro rodiny, kde některý ze členů trpí alergiemi.

Pokud vás zajímá, co vše tato mašina zvládne, objednejte si předvedení zdarma na zákaznické lince 800 168 987800 168 987 nebo webové stránce www.Vorwerk.cz.

Nyní máte navíc jedinečnou možnost stát se členy zákaznického klubu Vorwerk, který pro vás připravujeme a který všem svým členům nabídne nespočet výhod, a to ani pro začátek nemusíte být šťastným majitelem produktů Vorwerk. Předregistrace do zákaznického klubu Vorwerk právě probíhá na www.vorwerkclub.cz.

Robotický vysavač Kobold VR100 značky Vorwerk na první pohled od ostatních odlišuje tvar písmene D, díky kterému vysává i v rozích místností. Pomocí laserové navigace zmapuje prostor se všemi překážkami (jako jsou židle ale i domácí mazlíčci) a zajistí, aby do nich nenarazil. Nezastaví ho ani běžné prahy dveří nebo přechody podlah či kabely. Pokud není dostatečně nabitý, vrátí se k nabíjecí stanici. Po dobití jej navigační systém automaticky přivede do naposledy vysávaného místa a vysavač tak pokračuje ve své práci. Kobold VR100 je ideálním pomocníkem do domácnosti, o kterého se od prvního momentu téměř nestaráte. Je také možné si ho naprogramovat na požadovaný čas úklidu.

Více se dozvíte na www.chytry-robot.cz. Cena: 15 950 Kč.

Vysavač VORWERK vysává i vytírá zároveň za zlomek času a nákladů

Revoluční novinkou v údržbě pevných povrchů v domácnosti jako jsou parkety, plovoucí podlahy či dlažby je čistič pevných podlah SP530. Společně s vysavačem Kobold VK150 firmy VORWERK tvoří dokonalý pár, který zvládne vysávání s důkladným vlhkým vytíráním podlahy zároveň. Pouhých 5 ml čistícího přípravku Koboclean nebo Vámi užívaného saponátu a 500 ml vody postačí na vytření plochy až o 250 m2. Úklid je tak nejen rychlejší, levnější a pohodlnější, ale zároveň šetrný k životnímu prostředí. Nezávazné předvedení a více informací na www.vorwerk.cz nebo na zelené lince 800 168 987800 168 987 . Cena: 19 995 Kč.

Vyčistí koberce i matrace

Koberce a matrace v postelích jsou místem, kde se snadno a úspěšně vyskytuje špína, šupinky kůže, nečistoty a alergeny, pocházející z výkalů roztočů. Pokud v domácnosti některý ze členů rodiny trpí alergií, třeba na prach, tak mu spaní na špatně čištěné matraci rozhodně nepřilepší, spíše naopak. Existuje však jednoduché řešení. Je jím rotační kartáč Kobold EB370 na koberce a matrace, který spolu s vysavačem Kobold VK150 představuje jedinečnou kombinaci úklidového systému VORWERK Kobold. Díky vibracím elektrického rotačního kartáče důkladně vyklepete matrace až do hloubky 11 cm, vysajete zároveň kvalitně jejich povrch a zajistíte si tak klidný a zdravý spánek. Po takovém úklidu jsou matrace v postelích jednoduše a důkladně vysáty, zbaveny všech nečistot a alergenů. Ve spojení se speciálním čistícím sněhem na matrace Kobold Lavenia se rotační kartáč stává skvělým pomocníkem pro tzv. „domácí praní“ matrací unikátní suchou cestou.

Více o kartáči Kobold EB370 i o celém úklidovém systému VORWERK Kobold VK150, se dozvíte na www.vorwerk.cz nebo na zelené lince 800 168 987800 168 987 , kde si můžete objednat jeho nezávazné předvedení. Cena 15 995 Kč.