Dům a stavba

Zlatá taška 2017 patří opět Bramacu

Společnost BRAMAC střešní systémy spol. s. r.o. zaznamenala počátkem února významný úspěch na největším veletrhu v oboru střech v České republice a střední Evropě, veletrhu Střechy Praha 2017.

Výrobce se stal vítězem soutěže Zlatá taška 2017. Odbornou porotu zaujala jeho novinka, střešní taška Classic Protector PLUS. Na slavnostním galavečeru v hotelu Clarion převzal ocenění ředitel společnosti, Mag. Gerald Resch, MBA.

Cílem soutěže Zlatá taška je vyzdvihnout exponáty, které přinášejí pokrok, jsou svými parametry srovnatelné se světovou úrovní, určují trend vývoje ve svém oboru, mají zajímavé technické řešení, netradiční nápad, nabízí mimořádnou kvalitu za přijatelnou cenu nebo jsou zajímavé z ekologického hlediska. „Dá se říci, že všechna jmenovaná soutěžní kritéria se ideálně sešla u produktu Classic Protector PLUS. Novinka představuje  skvělou technologickou inovaci, která lidem přináší řadu benefitů a přitom je cenově dostupná,“ komentuje vítězství Bramacu vedoucí marketingu Ing. Petra Sinkulová.

profil Classic

Protector PLUS patří k vyspělým technologiím výroby střešních krytin. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašky s technologií Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného betonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Toto vše zvyšuje ochranou schopnost krytiny před usazování mechů a nečistot a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti.

Bramac nezískal ocenění Zlatá taška poprvé. V uplynulých ročnících vyhrála tuto prestižní soutěž betonová střešní taška Tegalit STAR nebo keramická taška Turmalín. Výrobce letošním úspěchem potvrdil, že si stále udržuje technologický náskok před konkurencí.

 

www.bramac.cz