Dílna a hobby

Zbavte se trhlin na stěnách pomocí nových válečkových omítek CEMROLL!

Společnost LB Cemix má ve svém portfoliu novou řadu pastovitých omítek Cemix CEMROLL. Vybírat lze mezi dvěma typy – na akrylátové bázi je založena omítka Cemix CEMROLL akrylát, na silikátové bázi omítka Cemix CEMROLL silikát.

Omítky CEMROLL jsou použitelné v exteriéru i interiéru a dají se tónovat dle barevného vzorníku Cemix duhově krásný. Cemix CEMROLL silikát se vyznačuje vyššími hodnotami paropropustnosti , díky nimž je omítka vhodná také pro povrchovou úpravu sanačních omítek Cemix.

Cemix CEMROLL silikát

Výhodou pastovitých omítek je paropropustný a vodoodpudivý povrch s vysokou mechanickou odolností a pružností či odolnost vůči znečištění. Omítky jsou také resistentní vůči houbám, řasám a mechům.

Omítky CEMROLL jsou dodávány již namíchané v plastových kbelících a připravené k okamžitému použití. Nanáší se v tenké vrstvě pomocí obyčejného malířského válečku.

Cemix CEMROLL akrylát

Rychlá aplikace, výborné mechanicko-fyzikální vlastnosti, estetická odlišnost oproti dříve používaným štukům a břízolitům nebo např. široká možnost probarvení – tak zní hlavní přednosti novinky ze sortimentu Cemix. Válečkované omítky jsou navíc vhodné také pro opravu a renovaci již existujících povrchových úprav, jako jsou štuky, nátěry, disperzní omítky apod. Překryjí stabilizované trhliny o šířce max. 0,5 mm.