Dílna a hobby

Univerzální odolný nátěr COLORNAL MAT V2030

Receptura na nových akrylátových disperzích vytváří z COLORNALu velmi odolný a houževnatý ochranný nátěr, který je vhodný na nátěry různých povrchů, jimž zajišťuje vysokou a dlouhodobou životnost.

COLORNAL MAT V2030
Zdroj: Colorlak

S drobnou nadsázkou můžeme říci, že překryje téměř všechno. O odolnosti nátěru svědčí i atest na přímý styk se suchými potravinami nebo atest na dětské hračky. Praktickou výhodou COLORNALu je, že je dodáván přímo v aplikační konzistenci, tedy pro štětcem nebo stříkání není potřeba ředit, jen zamícháš a aplikuješ. A nátěr po štětci je velmi hladký a kryvý.

COLORNAL se používá k nejrůznějším venkovním i vnitřním nátěrům kovů (pozink, ocel, hliník, měď), dřeva, dřevěných materiálů, minerálních podkladů (beton, zdivo, omítky, kámen), neglazované keramicky, papíru. Na většinu těchto materiálů se V2030 může aplikovat přímo, bez základu. Toto platí u přímého nátěru na starší i nový pozink nebo měď, na vybrané druhy plastů (jako umakart, ABS, tvrdé PVC, polykarbonát, polystyrén).

Práce s COLORNALem je velmi rychlá, další vrstvu lze aplikovat po 5 hodinách, a celý nátěr lze stihnout za jediný den či víkend.

COLORNAL MAT je nabízen v rozšířené základní škále 18 odstínů.

ZDROJ: článek společnosti Colorlak