Dům a stavba

Soutěžte s Cemixem o 5 fasád zdarma

Ve společnosti LB Cemix si uvědomujeme, že současná situace není lehká pro nikoho z nás. A proto jsme se rozhodli, že také pomůžeme.

Soutěž s Cemixem

Na konci března jsme odstartovali soutěž o 5 fasád ZDARMA, která potrvá až do 30. 6. 2020. K účasti stačí jediné – vytvořte si na stránce www.navrh-fasady.cz svůj grafický návrh v programu Cemix COLOR PLAN, vyplňte své kontaktní údaje a vysněná fasáda může být vaše! Čtyři nejzajímavější návrhy vybere odborná porota a o posledním výherci rozhodnete vy sami prostřednictvím hlasování na facebookové stránce Cemixu.

Aplikace Cemix COLOR PLAN je zdarma pro každého

Online aplikace pro barevný návrh fasády Cemix COLOR PLAN je intuitivní nástroj pro profesionály i naprosté laiky. Každý si tak může vyzkoušet roli architekta a proměnit exteriér svého domu v pár jednoduchých krocích. K dispozici je pestrá paleta barevných odstínů ze vzorníku Cemix Duhově krásný.

Pokud se rozhodnete pro změnu fasády, anebo se jen chcete zasnít o nové podobě svého domu, postačí vám jedna jediná fotografie. Po jejím nahrání je vše ve vašich rukou. Výsledný návrh pak můžete poslat svým přátelům, sdílet jej na sociálních sítích, případně pro lepší představu i vytisknout. Jestliže se rozhodnete uskutečnit svůj sen o nové fasádě, můžete svůj návrh zaslat jako nezávaznou poptávku obchodně-technickým poradcům společnosti Cemix. Ti následně proberou možnosti vámi zvoleného řešení a připraví možnou kalkulaci projektu.

Zapojte se do soutěže

Navrhněte si vysněnou fasádu v aplikaci Cemix COLOR PLAN, vyplňte kontaktní údaje, odsouhlaste podmínky soutěže a odešlete svůj návrh. Pak už jen stačí počkat nejpozději do konce července, zda vás vybere odborná komise, případně zda si váš návrh vyberou lidé na Facebooku. Více o pravidlech soutěže se dozvíte na www.navrh-fasady.cz/akce. Těšíme se na vaše návrhy.

ZDROJ: článek společnosti Cemix