Zahrada

VYBÍRÁME Z AKTUÁLNÍHO VYDÁNÍ

První Recepty prima nápadů, které vycházejí v tomto roce, jsou opět plné zajímavých článků a tipů. Vybíráme alespoň některé z nich:

ROZHOVOR

S podnikatelkou, herečkou, moderátorkou a tanečnicí Anife Ismet Vyskočilovou Hassan jsme si povídali v její kavárně ANIcaFE na pražském Starém Městě. A bylo to povídání velmi milé – o koníčku největším, jímž je její kavárnička, o divadle, tanci, hostech, o studiu, ke kterému ji víceméně donutili rodiče, ale i o její knize plné příběhů a receptů a dalších životních plánech.

Anife Vyskocilova

NOVÝ SERIÁL

Na letošní rok jsme pro vás připravili osmidílný seriál Plánujeme zahradu. Je určen všem, kteří hledají inspiraci na proměnu pozemku okolo svého domu v krásnou a fukční zahrádku, ve které bude radost pobývat.

planujeme zahradu

ŠIKOVNÉ RUCE

Tentokrát nabídneme tip na kreativní činnost mužům i ženám. Pro pány jsme připravili praktickou hávěsnou desku se zásobníky, vhodnou do garáže nebo dílny. Pro ženy a dívky originální květináče „bucláče“ na bylinky.

kvetinace na bylinky

JARNÍ DETOX

Možná jste to o vánočních svátcích přehnali s ochutnáváním cukroví a salátu a teď máte pocit, že by to chtělo něco lehčího. Přichystali jsme pro vás trojici „zelených receptů“ na pokrmy, které jsou vhodné k obědu i večeři.

salat s fiky

TÉMA MĚSÍCE

Další letošní novinkou je tzv. velké téma, tedy téma, kterému v časopise věnujeme větší prostor. Na únor jsme vybrali venkovní krby a grily. Počasí vám sice asi ještě nedovolí začít s jejich stavbou, ale plánovat a snít nad stránkami našeho časopisu můžete.

vystavba krbu

Připravila redkce RPN

Foto archiv redakce a Isifa/shuterstock