Vaření

Vychutnejte si novou rustikální paštiku Rio Mare

Značka Rio Mare přináší nový chuťový zážitek. Na pultech obchodů je nyní k dostání novinka Paté Rustico. Se třemi příchutěmi zažijete jedinečné spojení rustikální paštiky a typických středomořských ingrediencí. V praktické konzervě najdete tuňákovou paštiku se sušenými rajčaty

Novinka na českém trhu z řady Rio Mare Paté nabízí ideální řešení pro chutné a zdravé svačiny v práci, rychlé večeře či pohoštění pro přátele i rodinu. “V Paté Rustico jsme spojili oblíbenou chuť a konzistenci hrubé domácí paštiky z tuňáka s charakteristickými italskými surovinami, jako jsou sušená rajčata, olivy nebo červená paprika. Výsledkem je přírodní, jedinečná a zdravá pochoutka,“ říká marketing manager značky Rio Mare Pavel Kmínek.

Tuňák je jednou z nejvýživnějších ryb. Současně je také lehkým a zdravým jídlem. Maso tuňáka Rio Mare je bohaté na bílkoviny. Ty jsou velice důležité pro stavbu svalové tkáně a představují nezbytnou složku kompletní, snadno stravitelné a vyvážené stravy. Tuňákové maso obsahuje významný vitamín B12, v potravinách vzácný vitamin D a vitamin B3 (Niacin), který usnadňuje proměnu živin na energii.

Doporučená cena tuňákového krému se sušenými rajčaty, olivami nebo červenou paprikou je 89,90 Kč. V každé konzervě je minimálně 40 % masa z tuňáka pruhovaného. Pochoutka je balená v praktické opakovaně uzavíratelné 115gramové konzervě s rychlootevíráním. Paté Rustico uchovávejte po otevření v chladničce do +6°C a spotřebujte do několika dní.