Vaření

Mexické ingredience Santa Maria zpestří tradiční české grilování

Santa Maria přináší milovníkům grilovacích party návod

Toto koření není určeno výhradně pro mexickou kuchyni, masu či zelenině dodá výbornou chuť v jakémkoliv jídle. Je proto výborné i pro přípravu grilovacích marinád. Novinkou letošního roku je koření Santa Maria Enchilada, vhodné pro přípravu populárních mexických enchiladas. Je kombinací pečlivě vybraných bylinek – 2 druhy chilli papriček (chipotle a guajillo), cibule, černý pepř, sůl, česnek, kmín, oregano a koriandr. Koření Santa Maria Enchilada je dostupné v síti prodejen Ahold za doporučenou cenu 32,90 Kč.

Santa Maria tortilly jsou skvělou přílohou ke grilovaným dobrotám. Stačí tortilly krátce ogrilovat nebo prohřát a použít je místo pečiva k masu či zelenině. Předností Santa Maria tortill je, že neobsahují konzervanty.
Santa Maria dipy a salsy – omáčky dodají grilovaným pokrmům jedinečnou chuť.
Santa Maria tortilla chipsy se staly oblíbenou pochutinou na všech večírcích. Výborně doplní i grilovací party. Na trhu jsou nově k dostání Santa Maria tortilla chips s příchutí zakysané smetany, bylinek a česneku. Jsou připravené podle nové receptury s nižším obsahem soli a obsahují slunečnicový a řepkový olej. Pořídit je lze v prodejnách Billa a Ahold za doporučenou cenu 49,90 Kč.

Přípravy mexických specialit se nemusí bát ani kuchař začátečník, ve třech jednoduchých krocích lze během chvíle připravit dokonalou lahůdku. Stačí naplnit prohřáté tortilly ogrilovaným masem, doplnit zeleninou a zakapat skvělou salsou. A je hotovo!

Komentovat

Nepřehlédněte